• Producent: SKYMASTER
  • Kategoria: Rowery elektryczne

Energy City to konwencjonalny, stylowy mieszczuch połączony z postępową technologią. Rozwiązanie ekologiczne jak w dodatku ekonomiczne, porównując do kosztów eksploatacji samochodu osobowego. Tworzony został z wysokiej jakości tworzyw takich jak stal, a także aluminium, dzięki czemu cała budowa jak na elektryka wydaje się całkiem lekka.

Korzyści: Osprzęt Energy City został dobrany optymalnie do jego charakteru i potrzeb wymagającego miasta. Wybór przełożeń spełni oczekiwania poprawnie równocześnie na prostej trasie, jak również na wzniesieniach, gdzie z łatwością odnajdziemy odpowiednio lekkie przełożenie.

części Shimano, takie jak przerzutka tylna Shimano ACERA trwałość i prostotę obsługi. Sercem roweru jest silnik o mocy 250 W, który zasilany jest wysoce sprawną baterią litowo-jonową o objętości 10 Ah i napięciu 36V.

Silnik ma 3 biegi, uruchamia się natychmiast i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło uzupełniającą mocą. Bateria została dyskretnie zaprojektowana tak, by nie zaburzyć uroku całego designu roweru.

W parze z kołem - genialnej jakości, solidnie umocowane hamulce V-Brake zagwarantują pewne hamowanie, a mocna lampa LED oświetli choćby najciemniejszą przemierzaną trasę i zapewni bezpieczeństwo. Został wyposażony w znaczne, miękkie i co z tego wynika - komfortowe siodło, które pomieści jednocześnie mniejszych, jak i większych użytkowników.

Wygoda to także komfort pod względem transportu rzeczy osobistych albo...zakupów! Bagażnik znajdujący się tuż nad baterią spełni oczekiwania w tym zadaniu rewelacyjnie. Starczy za pomocą zamontowanych solidnych gum bagażowych zabezpieczyć ekwipunek i...

w drogę! Zamontowany na kierownicy pulpit sterowania pomoże skrupulatnie monitorować właściwości jazdy ze wspomaganiem. Dzięki niemu widzisz jakim trybem się poruszasz, panujesz nad stanem baterii i uruchomisz światła.

Podobne produkty w kategorii Rowery elektryczne