Rower elektryczny SKYMASTER Energy Trekking 28 M20 Czarno-czerwony DARMOWY TRANSPORT

chwilowy brak towaru

  • Producent: SKYMASTER
  • Kategoria: Rowery elektryczne

Energy Trekking to konwencjonalny, wysmakowany mieszczuch połączony z progresywną technologią. Rozwiązanie organiczne jak także ekonomiczne, porównując do kosztów eksploatacji samochodu osobowego. Wyprodukowany został z wysokiej jakości materiałów takich jak stal i aluminium, dzięki temu cała budowa jak na elektryka wydaje się całkiem lekka.

Korzyści: Osprzęt został przypasowany odpowiednio do jego charakteru i potrzeb wymagającego miasta. Dobór przełożeń spełni oczekiwania należycie jednocześnie na prostej trasie, jak jeszcze nawzniesieniach, gdzie łatwo odnajdziemy adekwatnie lekkie przełożenie.

elementy Shimano, takie jak przerzutka tylna Shimano Acera wytrzymałość i prostotę obsługi. Sercem roweru jest silnik o mocy 250 W, który zasilany jest wysoce efektywną baterią litowo-jonową o obszerności 10 Ah i napięciu 36V.

Silnik posiada 7 biegów, uruchamia się natychmiast i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dopełniającą mocą. To rozwiązanie połączone z takim wsparciem to recepta na udaną podróż do pracy lub taką zwyczajną rekreacyjną trasę.

Bateria została dyskretnie zaprojektowana tak, by nie zaburzyć uroku całego designu roweru. Ten miejski zawodnik został przypasowany na wszelkie ewentualności związane z podłożem, dlatego pomyślano o odpowiedniej amortyzacji, aby zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi.

W parze z kołem - wspaniałej jakości, mocno umocowane hamulce V-Brake zagwarantują pewne hamowanie, a potężna lampa LED oświetli nawet najciemniejszą przemierzaną trasę i zapewni bezpieczeństwo. Technika to nie wszystko, kiedy mowa o osobistym wykorzystywaniu sprzętu.

Wygoda to podstawa! Energy Trekking został wyposażony w pokaźne, miękkie i co z tego wynika - wygodne siodło, które pomieści każdego użytkownika. Wygoda to także komfort pod względem transportu rzeczy osobistych albo...zakupów!

Bagażnik znajdujący się tuż nad baterią stanie na wysokości zadania w tym zadaniu. Zamontowany na kierownicy obszerny ekran pomoże dokładnie obserwować właściwości jazdy. Ze wspomaganiem Dzięki niemu widzisz jakim trybem się poruszasz, panujesz nad stanem baterii, kontrolujesz szybkość i aktualny dystans.