• Producent: Indiana
  • Kategoria: Rowery górskie

INDIANA jest marką dla ludzi lubiących sobie wolność, kochających przestrzeń, aktywność i komfort stosowania. Rowery INDIANA oparte są na nowoczesnej konstrukcji ram. Firma zastosował podzespoły dostawców o najwyższej renomie na rynku.

Komfort i bezpieczeństwo używania zapewnia pomiędzy innymi osprzęt japońskiego SHIMANO. Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały.

elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być koniecznie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi. Rower MTB Rama 19" wymiar Koła Tarczowe, V-Brake 5-letnia gwarancja Produkcja 2019 Rower MTB Rower Indiana MTB X-Pulser 2.7 M19przeznaczony do jazdy po bardzo wymagającym terenie.

wielkie spektrum modeli w ofercie Indiana pozwala zespoić wymiar jak i model do każdego klienta. Rower MTBX-Pulser 2.7 M19 zaopatrzony w wysokiej jakości opony zapewnia przyczepność na drodze utwardzonej jak i pozwala utrzymać perfekcyjną sterowność na błotnistym gruncie.

perfekcyjny dla osób, które lubią wyzwania i wybierają trudniejsze trasy. Rower Indiana MTB X-Pulser 2.7 M19 jest dopasowany do tego żeby zamontować wszelkie potrzebne akcesoria takie jak licznik, błotniki, sakwy, nóżki i np.

etui, które zabezpieczy Twój smartfon w trakcie nawigacji w terenie. Rama Aluminiowa rama sprawia, że rower X-Pulser 2.7 M19 jest lżejszy, dzięki temu łatwiej się go prowadzi. Jazda jest bardziej płynna a Ty bardziej możesz skoncentrować się na podziwianiu widoków niż na manewrowaniu rowerem.

Pamiętaj,zbratać rozmiar ramy do swego wzrostu oraz długości wewnętrznej nogi. Nie zawsze dostosowanie ramy tylko do wzrostu będzie wystarczające ze względu na to, że mamy różnorodną długość nóg. Jeśli chcemy czuć się na swoim rowerze wygodnie, z reguły musimy zacząć od dobrania długości ramy.

dzięki czemu rower będzie się dużo łatwiej prowadzić! Rama 19 cali asygnowana jest do roweru MTB dla osób o wzroście 175-185 cm albo długości nóg 78-85 cm. Koła rozmiar koła 27.5 cali znacznie rozszerza komfort jazdy, ponieważ pokaźniejsze koło dużo lepiej sobie radzi z zagłębieniami i nierównościami terenu.

Do tego dwukomorowa konstrukcja obręczy powiększa wytrzymałość, dzięki czemu rower MTB X-Pulser 2.7 M19 pokona najróżniejsze nieprzewidziane przeszkody! Hamulce Przedni - Tarczowy, Tylny - V-Brake Hamulce tarczowe są bezusterkowe w każdych warunkach.

Łatwo dostosować siłę hamowania do potężnej sytuacji na drodze, co jest obfitym ułatwieniem. Nie musisz martwić się o zabrudzenie hamulca, ponieważ dociera do niego dużo mniej błota i wody ze względu na jego wyższe umiejscowienie w rowerze!

Skuteczne hamowanie to podstawa bezpieczeństwa każdego rowerzysty. Tylny hamulec V-Brake jest niezawodny i lekki. Łatwo go naprawić w trasie, co jest obszernym atutem! Przerzutki Shimano przednia - Tourney, tylna Altus Przerzutki firmy Shimano to gwarancja bezawaryjności i przypasowania właściwego przełożenia do danego terenu.

Dwadzieścia jeden biegów zapewni idealną jazdę w warunkach dużego zróżnicowania terenu. Wspornik kierownicy Aluminiowy wspornik kierownicy w rowerze MTB X-Pulser 2.7 M19 jest lekki, dzięki czemu ma przełożenie na mniejszą masę całkowitą roweru.

Amortyzator Amortyzator ZOOM to świetne rozwiązanie, dzięki któremu Twoje nadgarstki są bezpieczne! nawet po długiej trasie czy spotkaniu bliskiego stopnia z niewysokim krawężnikiem nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości.

5 letnia gwarancja Rama objęta jest 5 letnią gwarancją, co zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa na długo. Najważniejsza część Twojego roweru jest najwyższej jakości i nie zawiedzie Cię niezależnie od liczby przejechanych kilometrów.

Podobne produkty w kategorii Rowery górskie