Axer Sport Monza

chwilowy brak towaru

  • Producent: Axer Sport
  • Kategoria: Rowery treningowe
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • Waga urządzenia: 42 kg
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Rodzaj: spinning

Podkręć swój metabolizm, przyspiesz spalanie tkanki tłuszczowej, wymodeluj całe ciało, pozbądź się cellulitu i popraw swoją wydolność. Z użyciem jedynie jednego sprzętu zrealizujesz swoje cele szybko, bezpiecznie i wygodnie - rower spiningowy Monza A23600 marki Axer pozwoli Ci osiągnąć błyskotliwe efekty, i to we własnym domu!

Nie jest sekretem, że trening interwałowy jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, gdyż stanowczo przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Rowery spinningowe są produkowane do jazdy interwałowej, a model Monza A23600 to ich najlepszy przedstawiciel.

Dlaczego? typowo ma wolnobieg, co sprawia, że jazda jest bezpieczna, a do tego możesz w dowolnej chwili przejść do treningu w wolniejszym tempie, bez straty czasu. Słowem: Twoje interwały są prawidłowe i maksymalnie skuteczne.

Dzięki użyciu 18-kilogramowego koła zamachowego ryzyko kontuzji jest niemal zerowe, jazda jest płynna, bezpieczna dla stawów i bardzo cicha. Możesz trenować choćby niezwykle dynamicznie, a Twoje stawy będą wspaniale odciążone, co więcej - trening możesz odbyć np.

gdy dzieci śpią w pokoju obok, bo praca prezentowanego modelu jest tak cicha,na pewno nie obudzisz domowników i z łatwością wygospodarujesz chwilę dla siebie. Możliwość regulacji obciążenia umożliwia dostosowanie treningu do własnych oczekiwań i predyspozycji.

Nie martw się, iż nie dasz rady albo że jazda będzie niewymagająca - nic bardziej mylnego! zawsze odbędziesz satysfakcjonujący trening. A dzięki możliwości jazdy w przeróżnej dynamiczności, licznych pozycjach i zmiennym tempie, w tym bardzo prędkim, każdy Twój trening będzie inny, urozmaicony i nigdy nie odczujesz monotonii.

Na brak znużenia wpływa również możliwość monitoringu przebiegu ćwiczeń i ich natychmiastowej modyfikacji. Wyświetlacz pokaże Ci Twoje wyniki i dowiesz się, czy jedziesz zbyt wolno lub ile spalasz kalorii, a potem zareagujesz - przyspieszysz lub zwolnisz tempo, pobijesz swoje rekordy i zmotywujesz się do systematycznej pracy....

Podobne produkty w kategorii Rowery treningowe