• Producent: Wozinsky
  • Kategoria: Sakwy, torby i plecaki rowerowe
  • Rodzaj: torba na bagażnik

Wielofunkcyjna torba rowerowa firmy Wozinsky to rewelacyjny partner każdego amatora rowerowych wycieczek. Jest szczególnie wytrzymała, stworzona z wodoodpornego materiału, a dzięki sporej pojemności (13 litrów) i licznym kieszonkom bez problemu zmieścisz w niej wszystko co tylko zechcesz. Na dodatek, w dodatku gumę ze stoperem na klapie, umożliwiającą zamocowanie ciuchów lub podręcznych akcesoriów np. Bidonu.


wszakże sakwa przeznaczona jest do zamontowania na bagażniku (przy pomocy 2 potężnych pasów) to jednak nic nie stoi na przeszkodzie by nosić ją na ramieniu (w pakiecie znajduje się pasek, który to umożliwia) albo wygodnie transportować w dłoni (łapiąc za poręczny uchwyt). Dodatkowo akcesorium zadba dodatkowo o Twoje bezpieczeństwo na drodze. Torba została zaopatrzona w spore odblaskowe elementy, które powiększą Twoją widoczność w nocy.


Specyfikacja:  • Producent: Wozinsky
  • Model: WBB1BK
  • Montaż: na bagażnik
  • Materiał: poliester
  • wymiary: 40 x 21 x 16 cm
  • pojemność: 13 litrów
  • Waga: 415 gramów
  • właściwości uzupełniające: odblaskowe wykończenia, guma ze stoperem umieszczona na klapie, pasek na ramię, uchwyt do noszenia w dłoni

obfita objętość

13 litrów. Taka ilość to już niewątpliwie nie przelewki. Choćby dla kilku zaprawionych w bojach osób. Tyle w zupełności mocno się spakować. W torbie możesz zmieścić prowiant, uzupełniającą ubranie czy narzędzia. Wszystko to co może przydać się podczas rowerowej eskapady. Dodatkowo liczne kieszonki to perfekcyjne miejsce do przechowania mniejszych przedmiotów, jak portfel, klucze czy telefon. A jakby tego było mało, sakwa również umieszczoną na klapie, rozciągliwą gumkę ze stoperem, pod którą możesz umocować kurtkę czy butelkę z wodą.


Do ręki i na ramię

A gdy akurat nie podróżujesz swymi ukochanymi 2 kółkami, możesz chwycić akcesorium w dłoń (za umieszczony na klapie uchwyt) albo dzięki dołączonemu do niej paskowi, komfortowo zawiesić sobie na ramieniu. Świetna opcja gdy po przyjemnej przejażdżce masz jeszcze ochotę udać się na jakiś krótki spacer. Nic nie stoi także na przeszkodzie aby sakwa rowerowa zamieniła się w zwykłą torbę, z którą bez problemu możesz wyjść do na zakupy czy na siłownie.


Pewny montaż

Chyba nawet amatorzy prędkiej jazdy zgodzą się, że mimo wszystko najważniejsze jest bezpieczeństwo. Jednocześnie Twoje, jak i Twojego sprzętu, na którym przecież znajdują się ważne numery telefonów, smsy od Twojej drugiej połówki czy nieszablonowe momenty Twojego życia w formie zdjęć czy filmów. Dlatego też solidne mocowanie torby to szczególnie znaczna kwestia, która w sytuacji sakwy Wozinsky nie została potraktowana po macoszemu. Akcesorium montuje się na bagażniku za pomocą 2 mocnych rzepów.


nawet w ciemną, deszczową noc

Torba została w całości stworzona z wysokiej jakości, wodoodpornych tworzyw, którym nie straszny żaden deszcz. Z kolei, dzięki dużym odblaskowym wykończeniom będziesz bardziej widoczny na drodze podczas nocnych przejażdżek. Po prostu sakwa firmy Wozinsky to nieprzeciętne akcesorium niezależnie od pogody czy pory dnia.
CN: 4202 92 19 - Produkty sportowe
EAN: 7426825361660
Kod Producenta: WBB1BK
Kolor: Czarny
Materiał: Poliester
wariant opakowania: Folia

Podobne produkty w kategorii Sakwy, torby i plecaki rowerowe