Radio samochodowe 1Din Vordon HT-4.1MP, 1_613321

chwilowy brak towaru

  • Producent: Vordon
  • Kategoria: Samochodowe odtwarzacze multimedialne

Vordon Radio Samochodowe HT-4.1MP Multimedialne centrum Twojego samochodu Centrum multimedialne Nowy radioodtwarzacz HT-4.1MP o mocy wyjściowej 4x45W wyposażony pozostał w pełnowymiarowe gniazdo USB i SD na przednim panelu.

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania dłoni od kierownicy. Moduł obsługuje między innymi protokół A2DP, który zezwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona.

W pakiecie znajduje się ponadto zewnętrzny mikrofon, który można dowolnie rozlokować w samochodzie,wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Bluetooth Radio zaimplementowany Bluetooth co zezwala na prowadzenie rozmów w trakcie jazdy samochodem.

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach natomiast zewnętrzny mikrofon załączony do zestawu, pozwoli na komfortowe prowadzenie rozmowy. Można też bezprzewodowo odtwarzać muzykę z telefonu! Odtwarzacz muzyki Urządzenie posiada zintegrowany odtwarzacz audio umożliwiający odtwarzanie muzyki z karty SD, pendriva USB, lub za pośrednictwem kabla AUX, i współpracuje z innymi urządzeniami przez połączenie Bluetooth.

Equalizer Radioodtwarzacz zaimplementowane schematy dźwiękowe (takie jak: pop, rock czy classic). Możliwość podłączenia kamery cofania (brak w zestawie) Zdarza Ci się dużo jeździć? Nie? Nie szkodzi - choćby na niedługich trasach zdarzają się sytuacje, w których videorejestrator staje się jedyną nadzieją na uniknięcie wyłudzenia odszkodowania lub otrzymania mandatu.

Wyświetlaj obraz z kamery cofania na 4.1-calowym wyświetlaczu radia samochodowego HT-4.1MP. Zmieniaj ustawienia wedle upodobań w solidnie rozbudowanym panelu zarządzania, o którym przeczytasz w naszej instrukcji obsługi w języku polskim dołączonej do zestawu.

typ odtwarzacza Przed zakupem produktu niezbędnie przejrzyj jaki wariant odtwarzacza pasuje do Twojego samochodu. Ten radioodtwarzacz ma wymiary radia 1-DIN. Niedużo radioodtwarzaczy 1-DINowych z możliwością podpięcia kamery cofania jest przystępnych na rynku.

Podobne produkty w kategorii Samochodowe odtwarzacze multimedialne