Radio samochodowe ht-851bt marki Vordon

chwilowy brak towaru

  • Producent: Vordon
  • Kategoria: Samochodowe odtwarzacze multimedialne

Radio samochodowe HT-851BT spore użycie Radioodtwarzacz HT-851BT wyposażony jest w dotykowy ekran LCD o przekątnej 7", pełnowymiarowe gniazdo USB, a także microSD na przednim panelu. Radio pomiędzy innymi wejście na kamerę cofania.

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który pozwala na prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania dłoni od kierownicy. Bluetooth Radio zaimplementowany Bluetooth, co pozwala na prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem.

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach, natomiast mikrofon dołączony do zestawu pozwoli to na prowadzenie rozmowy. Można także bezprzewodowo odtwarzać muzykę z telefonu! Karaoke rewelacyjne rozwiązanie na długie podróże.

Śpiewaj w samochodzie Twoje ulubione utwory z dziećmi, w gronie rodziny i przyjaciół! nieprzeciętna zabawa dla starszych i młodszych. Starczy wgrać plik z utworem muzycznym i tekstem piosenki w formacie LRC.

Pliki zostaną połączone a słowa piosenki zostaną wyświetlone na ekranie radia. Kamera cofania Opcjonalna kamera cofania przekaże Ci obraz z szerokokątnego obiektywu wprost na ekran Twojej jednostki głównej usprawniając manewrowanie w trudnych sytuacjach.

samoczynne włączenie kamery następuje w chwili uruchomienia biegu wstecznego. Czysty i konkretny bass zaimplementowany wzmacniacz o mocy 4 × 45W gwarantuje dźwięk o stanowczo wysokiej głośności. W komplecie: -radioodtwarzacz HT-851BT, -pilot zdalnego sterowania, -ramka montażowa, -instrukcja obsługi w języku polskim....

Podobne produkty w kategorii Samochodowe odtwarzacze multimedialne