Garmin Vivosmart 3 (0753759177379) Ocena produktu:

od 128,99 PLN

oszczędzasz do 74%

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Smartbandy
Oferty (2)
Opis produktu

Inteligentny monitor intensywności z narzędziami do pomiaru tętna i monitorowania kondycji na nadgarstku zapewnia narzędzia do monitorowania kondycji, takie jak pułap tlenowy, wiek sprawnościowy i trening siłowy Monitor samopoczucia z całodziennym pomiarem obciążeń Ciągłe monitorowanie tętna dzięki technice nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™ Śledzenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej dynamiczności, snu i wielu innych Możliwość noszenia w trakcie pływania i prysznica Czas działania baterii: do 5 dni Twój monitor dynamiczności nie definiuje Ciebie, lecz to co z nim robisz – z całą pewnością może.

vívosmart 3 proponuje dyskretny,niebanalny charakter,połączyć się do każdej stylizacji, i inteligentne funkcje,za każdym razem pozostawać w gotowości. Śledź dynamiczność, nadzoruj swoje tętno, odbieraj inteligentne powiadomienia i uzyskaj dostęp do szczegółowych informacji o kondycji, takich jak szacowany pułap tlenowy i wiek produktywnościowy.

subtelny, stylowy i inteligentny Twoje poczucie stylu określa Cię. Vívosmart 3 może uzupełnić ten styl, nie dominując nad nim. Wyekwipowane w wąską, dyskretną bransoletkę urządzenie vívosmart 3 jest tak modne, jak Twoja garderoba.

Co więcej, to mistrz finezyjności. Jego ukryty wyświetlacz jest widoczny jedynie wtedy, gdy tego chcesz. Gdy nie korzystasz z niego — znika. To wyśmienity towarzysz w biurze, na siłowni, na basenie i każdym innym miejscu.

Codzienne monitorowanie kondycji Dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate, monitor dynamiczności vívosmart 3 proponuje sporo doskonałych funkcji, które upraszczają określenie bieżącego poziomu wydajności fizycznej.

Jest to, na przykład, nasz pierwszy dedykowany monitor dynamiczności, który oferuje pomiar szacowanego pułapu tlenowego. Może choćby określić wiek wydajnościowy, który można zniżyć dzięki ciężkiej pracy i regularnym ćwiczeniom.

Całodzienny pomiar obciążeń Urządzenie vívosmart 3 mierzy każde uderzenie serca, kontrolując zmienność tętna (HRV). Możesz spojrzeć na wykres na urządzeniu, gdy wyłącznie usiądziesz lub zaczniesz odpoczynek.

Wzrost poziomu oznacza wyższy poziom obciążeń. Skąd się biorą? Źródłem może być wysiłek fizyczny i stres emocjonalny. Urządzenie vívosmart 3 pomaga w zidentyfikowaniu zbędnych obciążeń, co usprawnia walkę z nim.

automatyczne śledzenie energiczności Funkcje śledzenia energiczności urządzenia vívosmart 3 obejmują liczenie kroków, pokonanych pięter, spalonych kalorii, minut intensywnej intensywności itp. Funkcja Move IQ™ automatycznie namierza ćwiczenia, taki jak chód, pływanie, jazda rowerze czy trening na maszynie eliptycznej.

Może także samoczynnie rozpocząć chód albo bieg z pomiarem czasu. Możesz więc luźno wstać i zacząć się ruszać, a urządzenie vívosmart 3 zarejestruje Twoje dynamiczne życie. Jak za każdym razem, swoje działania możesz sprawdzić później w Garmin Connect™, naszej społeczności internetowej.

Osobisty licznik powtórzeń Ideał dla wielbicieli siłowni. Stworzyliśmy towarzysza ćwiczeń, który wspaniale sprawdza się w liczeniu powtórzeń. Gdy rozpoczniesz dynamiczność treningu siłowego w urządzeniu vívosmart 3, zarejestruje ono ćwiczenia, powtórzenia i serie oraz czasy wysiłku i odpoczynku, dzięki temu możesz zostawić notes w domu.

dane te są przesyłane do serwisu Garmin Connect w trakcie synchronizacji, dzięki temu możesz przejrzeć swoje ćwiczenia w nawet bardziej szczegółowy sposób. Powiadomienia z telefonu i inteligentniejsze funkcje by pomóc w śledzeniu energicznego trybu życia, możesz wyświetlać wiadomości e-mail, wiadomości tekstowe i powiadomienia z sieci społecznościowych bezpośrednio w urządzeniu na nadgarstku.

Inne funkcje ułatwiające życie to automatyczne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, a także zgodność z technologią TrueUp™, która umożliwia synchronizację różnych monitorów intensywności. W urządzeniu zajdziesz w dodatku komponenty sterujące telefonem i muzyką.

Połącz się i startuj Śledzenie swych dynamiczności i osiągnięć jest proste. Monitor intensywności vívosmart 3 samoczynnie łączy się z serwisem Garmin Connect, naszą społecznością internetową, w której możesz sprawdzić postępy, dołączyć do wyzwań, a nawet udostępniać wyniki przez media społecznościowe.

Garmin Connect to darmowy serwis internetowy, z którego można korzystać na smartfonie za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect™ Mobile.

Podobne produkty w kategorii Smartbandy