• Producent: Horien
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 3

Horien to miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym, dedykowane do comiesięcznej zamiany.

Soczewki Horien posiadają subtelne jasnoniebieskie zabarwienie, które ma ułatwiać posługiwanie się soczewką, a które równocześnie nie powoduje zmiany koloru oczu. Błękitne zabarwienie soczewek jest po to, żeby soczewka była lepiej widoczna i by można ją było prosto zlokalizować w płynie czyszczącym.

Soczewki te są produkowane w wyjątkowo starannej technologii odlewania w formie, zapewniającej nieprzeciętne ukształtowanie soczewki, optymalny komfort noszenia, a także trwałą ostrość widzenia. Technika odlewu w formie przewyższa jakością soczewek inne technologie wytwarzania - zwłaszcza pod względami genialnego kształtu soczewki i wspaniale płaskich powierzchni soczewek.

nowoczesna konstrukcja soczewek Horien zapewnia, iż są one rewelacyjnym wyborem dla osób, które nigdy wcześniej nie nosiły soczewek.

Soczewki Horien proponują:

Wysoki komfort noszenia

Lepszą ostrość widzenia w porównaniu z soczewkami sferycznymi

dostępną cenę

zalety miesięcznej podmiany - nową świeżą soczewkę co miesiąc

Łatwość pielęgnacji i posługiwania się soczewką

Soczewki kontaktowe Horien do dziennego noszenia należą do IV grupy soczewek - wysoko nawodnionych jonowych. Te wysoko uwodnione soczewki są asygnowane do systematycznej wymiany miesięcznej. Są to soczewki o 55% uwodnieniu, wytwarzane z nad wyraz postępowego materiału - polimeru ocufilcon D, i przeznaczone do korekty aberracji sferycznej w zakresie mocy od -1.0 do --8 dioptrii, Soczewki te posiadają średnicę 14.2 mm, promień krzywizny 8.6 mm, grubość części centralnej 0.06 mm, i wskaźnik przepuszczalności tlenu Dk 19.7.

Miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe Horien są jednymi z najszczególniej innowacyjnych soczewek asferycznych przystępnych na rynku. Ich ma lata doświadczeń w branży soczewkowej. Wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę, jak na dodatek najnowocześniejsze osiągnięcia techniki i innowacji soczewkowych przy tworzeniu swych najnowszych i najciekawszych soczewek. Soczewki Horien sprawdzają się ze względu na swoją unikatową i innowacyjną technikę. Ich krawędzie są szczególnie zaokrąglone i cienkie, co czyni soczewki szczególnie komfortowymi w noszeniu, jak także łatwymi w aplikacji.

Do niedawna soczewki kontaktowe regularnej wymiany były projektowane z użyciem projektu sferycznego. Soczewka Horien jest inna, ponieważ wykorzystano w niej projektu asferycznego, na skutek czego czego zagwarantuje ona ostrzejsze i ulepszone widzenie. Soczewka ta udoskonalony obraz widzenia, ponieważ redukuje aberrację sferyczną. Aberracja sferyczna powoduje, że światło wpadające do oka skupia się na różnorodnych punktach zamiast na pojedynczym punkcie, co jest przyczyną zamazanego, niewyraźnego obrazu. Kompozycja soczewki asferycznej obniża rozogniskowanie spowodowane aberracją sferyczną, dając o udoskonaloną ostrość i jakość wzroku.

Soczewka Horien jest wykonana ze sprawdzonego i wysokiej jakości materiału ocufilcon D, który czyni ją wytrzymałą i mało skłonną do odwodnienia oraz ardzo sprężystą i dostosowującą się. Dzięki swej bardzo gładziutkiej powierzchni, soczewka jest wygodna i przyjemna w noszeniu. Superkomfortowy, postępowy materiał ocufilcon D, który dotyka rogówki i powieki, składa się w 55% z wody, poprzez co soczewka jest tak komfortowa, iż po niedługim okresie adaptacji zapomina się, że się ją nosi. Nowoczesna metoda wytwarzania oraz ultranowoczesny materiał, z którego soczewka jest wykonana stosowną ostrość wzroku i komfort noszenia; powodują, że powierzchnia soczewki jest nad wyraz gładka i wolna od zniekształceń oraz istotnie wytrzymała na łzy, wytrzymała i niewiele podatna na odwodnienie. Soczewki Horien, ze względu na to, że są tworzone z tak wyszukanego i trwałego materiału, są stanowczo polecane dla oczu suchych. Są one szczególnie słabo podatne na odkładanie się zanieczyszczeń i osadów, mają wysoką zgodność fizjologiczną, oraz korzystną przepuszczalność tlenu. Soczewka jest oporna na opłaszczanie osadami białkowymi i innymi substancjami zawartymi w filmie łzowym. Materiał o wysokim uwodnieniu i cienka geometria soczewki korzystne funkcjonowanie rogówki. Wszystkie te atrybuty, czyli wysoka zgodność fizjologiczna z powierzchnią oka, niepodatność na osadzanie i rewelacyjna stabilizacja soczewki zagwarantuje długotrwały komfort noszenia.

firma oraz dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za złe przypasowanie parametrów soczewki takich jak moc, promień, krzywizna (BC) i średnica (DIA).

Podobne produkty w kategorii Soczewki kontaktowe