SofLens 38 6 szt. Ocena produktu:

od 44,49 PLN

oszczędzasz do 36%

  • Producent: Bausch
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6
Oferty (6)
Opis produktu

W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną liczba. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta wcelu sprawdzenia dostępności soczewek.

Soczewki SofLens 38 zostały wykonane poprzez producenta Bausch Lomb. To dziś uznany na całym świecie marka soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie widoczną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku. Można je stosować przez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny. W interesującej cenie uzyskuje się soczewki komfortowe, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można luźno stosować aż do 30 dni bez obaw, iż spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to innowacyjny towar dla osób szukających dobrego wyrobu w przystępnej cenie. Szkła kontaktowe wytwarzano z bardzo trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zaimplementowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia gwarantuje także obszerne uwodnienie na poziomie 38%. Na dodatek soczewki SofLens 38 cechują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 genialnie układają się na oku i dostosowują do niego, dzięki czemu niezwykle korzystną ostrość widzenia.

By je wyprodukować, marka Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technice wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to skuteczne połączenie odlewu wirowego oraz obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, by ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Trafnie wyprofilowany kształt soczewek czy ich delikatne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów lub dalekowidzów poszukujących ekonomicznego artykułu optycznego o dobrych parametrach.

Mogą z nich skorzystać zarówno osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także doskonałym wyborem dla fanów aktywności fizycznej, którym zależy na luźnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Żeby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

szczególnie ważne jest także to, aby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Dostawa w 24 godziny dotyczy jedynie mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

Podobne produkty w kategorii Soczewki kontaktowe