SofLens 38 6 szt. Ocena produktu:

od 45,69 PLN

oszczędzasz do 35%

  • Producent: Bausch
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6
Oferty (4)
Opis produktu

W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną liczba. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta wcelu sprawdzenia dostępności soczewek.

Soczewki SofLens 38 zostały wykonane poprzez producenta Bausch Lomb. To dziś uznany na całym świecie marka soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie widoczną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Wyprofilowany kształt soczewek - dzięki niemu soczewki błyskawicznie oraz skrupulatnie dopasowują się oka. Zmniejszone zostaje też tarcie pomiędzy soczewką a powieką, dzięki czemu pokaźnie spada ryzyko podrażnień.

odporność na zabrudzenia - wykorzystanie wyjątkowo trwałego, innowacyjnego materiału Polymacon powoduje, iż soczewki są oporne na odkładanie się osadów białkowych, powstałych podczas naturalnej higieny oczu.

To daje gwarancję jeszcze wyraźniejszego widzenia. Wysoki poziom nawilżenia - uwodnienie soczewek na wysokim poziomie przekłada się na ich optymalne nawilżenie utrzymujące się choćby przez cały dzień.

To z kolei oznacza obszerniejszy komfort wykorzystywania i brak efektu suchego oka. Zabarwienie usprawniające aplikację - aplikacja soczewek nigdy jeszcze nie była tak łatwa. Dzięki finezyjnemu zabarwieniu wiesz, którą stroną umieścić szkła na oku i nie popełnisz błędu, choćby jeśli sięgasz po soczewki pierwszy raz w życiu.

spora przepuszczalność tlenowa - soczewki SofLens 38 zapewniają rogówce stały dostęp do tlenu, co decyduje nie tylko o wygodzie noszenia,w dodatku o kondycji i zdrowym wyglądzie oczu. Prawidłowy stosunek jakości do ceny - na komfortowe efektywnie w korekcji wzroku soczewki wcale nie musisz wydać fortuny.

SofLens 38 są tego rewelacyjnym przykładem. Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego wykorzystania. Można je stosować poprzez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest niezwykle dobry stosunek jakości do ceny. W niebanalnej cenie otrzymuje się soczewki komfortowe, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można luźno stosować aż do 30 dni bez obaw, że spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to innowacyjny artykuł dla osób szukających korzystnego wyrobu w dostępnej cenie. Szkła kontaktowe wytworzono z bardzo trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zastosowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia zapewnia także duże uwodnienie na poziomie 38%. W dodatku soczewki SofLens 38 znamionują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 doskonale układają się na oku i dopasowują do niego, dzięki temu bardzo korzystną ostrość widzenia.

By je wyprodukować, firma Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to skuteczne połączenie odlewu wirowego oraz obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, żeby ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Odpowiednio wyprofilowany zarys soczewek czy ich subtelne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów albo dalekowidzów poszukujących ekonomicznego produktu optycznego o prawidłowych parametrach.

Mogą z nich skorzystać równocześnie osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także idealnym wyborem dla fanów intensywności fizycznej, którym zależy na luźnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Aby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

nad wyraz ważne jest także to, by soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Dostawa w 24 godziny dotyczy jedynie mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

Podobne produkty w kategorii Soczewki kontaktowe