Soflens 59 - 6 szt. marki Bausch&lomb Ocena produktu:

od 28,99 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6
Oferty (5)
Opis produktu

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie renomowanej marki z branży optycznej - Bausch Lomb. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości produkt, dedykowany dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność i dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb asygnowane są do miesięcznego używania. Pozostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów - dzięki czemu ich powierzchnia jest wysoce wytrzymała na powstawanie osadów białkowo - lipidowych i na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort użytkowania jest wyjątkowo wysoki poprzez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego produkowano soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), niezwykle wysoki komfort noszenia soczewek, a także utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

ponadto artykuł charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki temu pole widzenia jest jak najszczególniej czyste oraz niczym niezmącone, a widoczność szczególnie ostra i pokaźna.

W soczewkach Soflens 59 wykorzystano także innowacyjną technikę UniFit gwarantującą równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz niezwykle łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce oraz pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia, a także nadmiernej suchości oka, czy także podrażnień.

na dodatek towar dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technologii jest w stanie niezwykle prędko i dokładnie połączyć się do kształtu, a także wymiaru oka. Mocne strony soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda stosowania na najwyższym poziomie; bardzo wysoka niepodatność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych, a także powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie powoduje - wyjątkowo niejednokrotnie spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia; Miesięczny tryb wymiany soczewek sprawia,artykuł jest ekonomiczny oraz oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? artykuł przeznaczony jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność i nadwzroczność, a także dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w wyjątkowo przystępnej cenowo ofercie.

dodatkowo soczewki zalecane są dla osób, które: posiadają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka w trakcie stosowania soczewek kontaktowych; aktywnych, uprawiających sport oraz kochających szerokie dawki ruchu; wszystkich tych, którzy preferują soczewki planowanej wymiany, niżeli szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to artykuł miesięczny do dziennego korzystania - należy otoczyć je szczególną higieną oraz pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji oraz przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź też każdy inny płyn dostępny w ofercie sklepu. Soczewki przystępne są również w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt. +0,75 wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych.

Podobne produkty w kategorii Soczewki kontaktowe