Soflens 59 - 6 szt. marki Bausch&lomb Ocena produktu:

od 28,99 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 6
Oferty (4)
Opis produktu

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie renomowanej marki z branży optycznej - Bausch Lomb. Materiał Halafilcon B - gwarantuje wysoki poziom uwodnienia soczewki, dzięki temu oczy są stale nawilżone i tym samym widocznie bardziej niepodatne na wysychanie, podrażnienia i idące za tym nieestetyczne zaczerwienienie.

Najwyższej jakości parametry utleniające - soczewki charakteryzują się niezwykle dobrą przepuszczalnością tlenu do rogówki, co przekłada się na jeszcze zdrowsze oczy, a także wyższy komfort codziennego wykorzystywania.

skrupulatne i niezwłoczne przypasowanie do oka - soczewki są w stanie szczególnie szybko oraz skrupulatnie połączyć się do jednostkowego kształtu oraz wymiaru oka, dzięki czemu aplikacja jest efektywna i łatwa, a noszenie soczewek jeszcze komfortowojsze.

niepodatność na powstawanie osadów - postępowe rozwiązania materiałowe zastosowane w soczewkach powodują, iż te są wyjątkowo wytrzymałe na powstawanie osadów białkowo-lipidowych. Nie grozi Ci więc nieprzyjemne uczucie ciągłej występowaniu obcego ciała w oku.

Równomiernie rozmieszczenie masy - dzięki czemu parametrowi powieki lekko oraz łagodnie przesuwają się po soczewkach, nie wywołując efektu przedwczesnego zmęczenia i podrażnienia oka. Jedna para na miesiąc - z jednej pary soczewek możesz korzystać choćby poprzez cały miesiąc.

Ważne jest jednak, żebyś co wieczór umieścił je w specjalnym płynie dedykowanym do ich pielęgnacji. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości artykuł, dedykowany dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność, a także dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb przeznaczone są do miesięcznego wykorzystywania. Zostały one wyprodukowane z najwyższej jakości tworzyw - dzięki temu ich powierzchnia jest wysoce odporna na powstawanie osadów białkowo - lipidowych, a także na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort stosowania jest niezwykle wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego produkowano soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), niezwykle wysoki komfort noszenia soczewek, a także utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

ponadto artykuł cechuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki czemu pole widzenia jest jak najistotniej czyste oraz niczym niezmącone, a widoczność szczególnie ostra i wyraźna.

W soczewkach Soflens 59 zaimplementowano także innowacyjną technologię UniFit gwarantującą równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz nad wyraz łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia, a także nadmiernej suchości oka, czy też podrażnień.

w dodatku artykuł dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii jest w stanie szczególnie prędko i dokładnie zbratać się do kształtu oraz wymiaru oka. Atuty soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda stosowania na najwyższym poziomie; bardzo wysoka odporność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych, a także powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie sprawia - bardzo nieraz spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, zapewniając optymalny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb zamiany soczewek sprawia,artykuł jest ekonomiczny, a także oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? towar przeznaczony jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność oraz nadwzroczność oraz dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w niezwykle przystępnej cenowo ofercie.

na dodatek soczewki zalecane są dla osób, które: posiadają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka w trakcie stosowania soczewek kontaktowych; aktywnych, uprawiających sport, a także kochających duże dawki ruchu; wszelkich tych, którzy preferują soczewki planowanej podmiany, niżeli szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to artykuł miesięczny do dziennego użytku - należy otoczyć je szczególną higieną i pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji i przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź też każdy inny płyn przystępny w ofercie sklepu. Parametry soczewek Soflens 59: Kategoria Soczewki miesięczne marka BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 22 x 10-9 Uwodnienie 59% Materiał Halafilcon B technologia UniFit Tryb zamiany Dzienny Soczewki dostępne są ponadto w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt.

+0,75 wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych.

Podobne produkty w kategorii Soczewki kontaktowe