Bausch&lomb Soflens daily disposable 30 szt. Ocena produktu:

od 34,99 PLN

oszczędzasz do 36%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Soczewki kontaktowe
  • Ilość: 30
Oferty (3)
Opis produktu

przesyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych. Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 15 dni roboczych. Soczewki Soflens Daily Disposable to jednodniowe soczewki sferycze, obecne w oferciejednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch Lomb.

Całodniowy komfort stosowania - soczewki, dzięki zaimplementowaniu progresywnej technice, wykazują dużą wygodę wykorzystywania przez cały dzień, nawet w trudnych warunkach, takich jak np. Wielogodzinna praca przy komputerze.

Asferyczna optyka - przekłada się na jeszcze lepszą jakość widzenia, nawet po całym dniu noszenia soczewek, a także w sytuacji niedostatecznej ilości światła. Bez szumów, refleksów i efektu halo. Genialny poziom nawilżenia - kształtuje się na wysokości 59% i zagwarantuje stały poziom wilgoci na powierzchni oka, dzięki temu wyeliminowane zostaje ryzyko efektu suchego oka oraz podrażnień.

wyjątkowo cienka budowa - dzięki niej soczewka jest wręcz niewyczuwalna na oku i nietrudna w aplikacji, nawet u osób, które sięgają po takie rozwiązanie po raz pierwszy. Charakteryzuje się również jedwabistą miękkością.

oporność na osady białkowe - dzięki zaimplementowaniu postępowego materiału Comfort Moist soczewki są odporne na wszystkiego rodzaju zabrudzenia, a także osady białkowe, powstałe w naturalnym procesie tworzenia się łez.

Widzenie jest więc ostre i czyste. Jednodniowy tryb używania - perfekcyjny dla osób prowadzących aktywny tryb życia, a także tych, którzy cenią sobie komfort nowej, świeżej pary soczewek każdego dnia. Charakterystyka soczewek SofLens Daily Disposable: Soflens Daily Disposable 30 szt.

to jednodniowe soczewki sferyczne wytwarzane poprzez firmę Bausch Lomb. Jest to typ szkieł kontaktowych przeznaczony do korekcji wad dalekowzroczności i krótkowzroczności. Do ich produkcji zaimplementowano materiał Hilafilcon B, który zagwarantuje wysoki poziom nawilżenia (uwodnienie soczewki 59%).

na dodatek są to pierwsze szkła kontaktowe jednodniowe, w których wykorzystano technikę High Definition Optics. Jest to innowacja, która redukuje zjawisko rozmazywania obrazu i efekt halo (halo to świetlisty, biały lub zawierający barwy tęczy pierścień widoczny wokół słońca lub księżyca).

Inna technologia, której nazwa brzmi Comfort Moist sprawia natomiast, iż soczewka jest bardzo cienka, miękka perfekcyjnie nawilżona. Dla kogo soczewki SofLens Daily Disposable? Soczewki jednodniowe rekomendowane są w szczególności osobom o wrażliwych oczach, dla których całodobowe szkła kontaktowe są zbyt znacznym obciążeniem, a dzienne stanowią niewystarczające zabezpieczenie poprzez drobnoustrojami.

Z sukcesem będą z nich korzystać także osoby prowadzące aktywny tryb życia. Jako jednorazowe soczewki Soflens Daily Disposable dedykowane są do jednokrotnego wykorzystania. Oznacza to, iż po ich zdjęciu należy je niezwłocznie wyrzucić do kosza, by kolejnego dnia założyć nową parę.

mocne strony soczewek SofLens Daily Disposable: znakomity poziom widzenia choćby w przypadku niedostatecznego oświetlenia, który został uzyskany dzięki asferycznej optyce soczewek; niepodatność na zabrudzenia i osady białkowe, które powstają w naturalnym procesie tworzenia się łez.

w konsekwencji widzenie jest ostre i wyraźne. Cel ten został osiągnięty dzięki zaimplementowaniu materiału Comfort Moist; nadzwyczajny poziom nawilżenia gałki ocznej, który stanowczo zniża ryzyko zachorowania na zespół suchego oka i broni przed podrażnieniami; brak wyczuwalności na oku, które stało się możliwe dzięki stworzeniu nad wyraz cienkiej konstrukcji.

Jej zasługą jest także łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu soczewek. Soczewki SofLens Daily Disposable to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących soczewek jednodniowych z gwarancją wyraźnego widzenia w każdej sytuacji i w każdym otoczeniu.

Spełnią one także kryteria tych, którzy cenią sobie komfort i czas. Parametry soczewek SofLens Daily Disposable: Kategoria Soczewki jednodniowe producent Soczewki Soflens producent BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,50 D (co 0,50 D) -6,50 do +6,50 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 24 x 10-9 Uwodnienie 59% Materiał Hilafilcon B technologia High Definition Optics, ComfortMoist Tryb noszenia Dzienny Soczewki dostępne są także w obszerniejszym opakowaniu: Soflens Daily Disposable 90 szt.

Podobne produkty w kategorii Soczewki kontaktowe