Sofa Ginster, SOFA GINSTER DWUOSOBOWA

chwilowy brak towaru

  • Producent: Scandicsofa
  • Kategoria: Sofy
Opis
Sofa dwuosobowa Ginster w stylu mebli skandynawskich cechuje się lekką, prostą formą i świetnym wykonaniem pełnym finezji. Sofa Ginster to nowoczesny design w stylu mebli skandynawskich, klasyczne piękno i najwyższej jakości materiały, gwarantujące Państwu najnowocześniejsze a zarazem najmodniejsze rozwiązania na rynku w tym sezonie. Szykowne i subtelne pikowanie na oparciu, wykończone guzikami dodaje sofie klasy i nieśmiertelnej elegancji. Sofa dwuosobowa Ginster przedstawia się nadzwyczajnie, dzięki czemu bez wątpienia fantastycznie wpasuje w wystrój Twojego mieszkania. Mimo zniewalającego wyglądu mebli skandynawskich, ma ona także sporo innych zalet, jedną z nich jest specyficzny komfort stosowania, wygoda i miękkość, zapewniona poprzez obszerne podłokietniki i elegancko pikowane poduszki, kuszące i namawiające do ich codziennego stosowania. Standardowo poduszki wykonywane są z tej samej najwyższej jakości włoskiej tkaniny co sofa, natomiast dla naszych konsumentów – na specjalne życzenie możemy uszyć poduszki w dowolnym przystępnym w naszym sklepie kolorze. Solidność i stabilność użytkowania zagwarantuje ręczna produkcja z najwyższej klasy potężnego drewna bukowego, z którego stworzone zostały proste, konwencjonalne nóżki i pozostałość konstrukcji, gwarantując Państwu możliwość korzystania z nich przez wile lat.
niedługi termin realizacji
niedługi termin realizacji osiągalny jest dzięki temu, że nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały niezbędne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy błyskawicznie przystąpić do jego realizacji.
bezpłatna przesyłka
Meble dostarczane są pod wyszczególniony przez Klienta adres za pośrednictwem marki transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta dbałością. Pracownicy producenta transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wyróznionym przez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu.
sprawdź film
Włoskie tkaniny
Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami dzianin z Włoch. Używane poprzez nas dzianiny wytwarzane są z włókien naturalnych takich jak len i bawełna.
Drewno bukowe
budowa mebli tworzona jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najmocniej skrupulatna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy tylko najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze szczegóły. To praca człowieka i poszanowanie najkorzystniejszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, oryginalny i wysokiej jakości efekt w postaci efektownych, komfortowych i trwałych mebli.
dane techniczne
wymiary

Podobne produkty w kategorii Sofy