sofa klematisar, SOFA KLEMATISAR

chwilowy brak towaru

  • Producent: Scandicsofa
  • Kategoria: Sofy
  • Rodzaj: z funkcją spania, z funkcją spania, z funkcją spania, z funkcją spania
Opis
Sofa dwuosobowa Orchidé z naszej najnowszej linii mebli skandynawskich to ciekawy i fantastyczny wybór, dla osób szukających mebli, które są nie tylko pełne konwencjonalnego wdzięku, nowoczesnego designu, lecz są także nieszablonowe i nietuzinkowe. Sofa odgrywa wyjątkowo ważną funkcję w mieszkaniu - odpowiadając za zachowanie we wnętrzu symetrii i tak ważnej harmonii, daje wrażenie spokoju, ładu i przytulności. Tym co podkreśla sofę Orchid é spośród innych mebli w stylu skandynawskim przystępnych na polskim rynku, jest jego szczególnie elegancki, ale i oryginalny geometryczny wzór, który nada wnętrzu szyku, ale także unikalnego charakteru, podkreślając je i zdobiąc. Tym co olśniewa w sofie Orchid é to jej niepowtarzalny design i finezyjne, proste,nad wyraz kunsztowne i przemyślane kształty oraz fantastyczne, szykowne wykończenie połączone z najwyższej jakości materiałami - konkretnym, certyfikowanym bukowym drewnem, gwarantującym i bezpieczeństwo wykorzystywania i najkorzystniejszymi, wysokogatunkowymi włoskim tkaninami opornym na ścieranie, zabrudzenia, a także blaknięcie. Sofa Orchid é w stylu mebli skandynawskich fantastycznie wpasuje się we wnętrze każdego pomieszczenia, stając się ich nieodłączną częścią i nietuzinkową ozdobą, która bez dwóch zdań zachwyci swoją szczególnieścią i komfortem wszystkich domowników i ich gości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych konsumentów, obicie sofy dostępne jest w najróżniejszych wariantach kolorystycznych. UWAGA!!! Możliwość wybarwienia boczków i ramy na dowolny kolor. Możliwość wybrania dowolnej tkaniny z oferty Scandicsofa.
niedługi termin realizacji
niedługi termin realizacji osiągalny jest dzięki czemu, iż nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały niezbędne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy niezwłocznie przystąpić do jego realizacji.
darmowa przesyłka
Meble dostarczane są pod wskazany poprzez Klienta adres za pośrednictwem firmy transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta dbałością. Pracownicy producenta transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wyodrębnionym przez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu.
Włoskie dzianiny
Współpracujemy tylko z lubianymi producentami dzianin z Włoch. Wykorzystywane poprzez nas tkaniny produkowane są z włókien naturalnych takich jak len i bawełna.
Drewno bukowe
budowa mebli produkowana jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najbardziej precyzyjna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze detale. To praca człowieka i poszanowanie najkorzystniejszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, niepowtarzalny i wysokiej jakości efekt w postaci atrakcyjnych, komfortowych i trwałych mebli.
dane techniczne
wymiary

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Podobne produkty w kategorii Sofy