• Producent: Auna
  • Kategoria: Soundbary

nieprzeciętne uzupełnienie dla miłośników telewizji: Areal Bar 360 marki Auna to atrakcyjny soundbar (projektor dźwiękowy), którego zaletą jest m.in. Znaczna liczba zintegruje. Soundbar Areal Bar 360 możesz podłączyć bezpośrednio do telewizora, odtwarzacza DVD albo konsoli do gry.

Oprócz wejścia typu cinch można podłączyć przeróżne urządzenia poprzez wejście AUX, bezprzewodowo poprzez Bluetooth, a wysoką jakość audio uzyskuje się, podłączając się przez wejście koncentryczne albo optyczne.

Poza tym poprzez port USB można odtwarzać bezpośrednio pliki audio z pamięci USB albo zewnętrznych dysków twardych. Istotnie użyteczne jest przy tym to, iż Areal Bar 360 dysponuje nie tylko dwoma wejściami HDMI, lecz także wyjściem HDMI-ARC.

Nie musisz używać kabla, a poza tym rozwiązanie to pozwala na bezstratną transmisję sygnału w obydwu kierunkach. Sygnał audio i video konsoli do gry jest tym samym przesyłany bezpośrednio przez soundbar z powrotem do telewizora i w odwrotnym kierunku jako sygnał TV do projektora dźwiękowego.

Dynamiczny dźwięk czterech 2-calowych głośników szerokopasmowych można przypasować przez dwa ustawienia equalizera. Istnieje też możliwość odrębnej regulacji basów i tonów wysokich. Tam, gdzie nie ma za dużo miejsca i niepożądana jest plątanina kabli, soundbar będzie wspaniałym rozwiązaniem.

Areal Bar 360 firmy auna można umieścić w nierzucający się w oczy sposób pod telewizorem lub bezpośrednio na ścianie dzięki punktom montażowym z tyłu urządzenia. Soundbar Areal Bar 360 producenta auna można także sterować komfortowo z sofy: w zakresie dostawy znajduje się poręczny pilot.

Podobne produkty w kategorii Soundbary