Onkyo LS-T30, LS-T30 Ocena produktu:

od 1999,01 PLN

  • Producent: Onkyo
  • Kategoria: Soundbary
Oferty (2)
Opis produktu

Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora wzmocniony poprzez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci jedynie znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie użytkowania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz jednocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś rewelacyjnego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do używania z dużymi choćby 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym przewodem. Pokaźny 16 cm subwoofer genialnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki by produkować energiczny, głęboki i detalowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego marki DTS Sound Studio™, pozwolą Ci dokładnie połączyć się wyświetlanej treści. LS-T30 jest zaopatrzony w dekoder Dolby Digital, możesz więc z idealną jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD albo Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najkorzystniejsze jest jednak to, że Twój LS-T30 może służyć jako mocny system stereo do którego można z łatwością dostarczyć dźwięk ze smartfona z wykorzystaniem Bluetooth lub podłączyć odtwarzacz multimedialny za pomocą analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest stanowczo płaski i z łatwością daje się wkomponować w wygląd pokoju, a do tego proponuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania trudnego sytemu wielogłośnikowego.

Podobne produkty w kategorii Soundbary