htl1510 marki Philips

chwilowy brak towaru

  • Producent: PHILIPS
  • Kategoria: Soundbary

konkretny dźwięk dla Twojego telewizora Soundbar PHILIPS HTL1510B/12 pozwala Ci wzbogacić telewizor o olśniewający dźwięk przy użyciu tylko jednego przewodu. Ten model posiada regulację tonów wysokich jak i niskich.

umożliwia nie tylko oglądanie telewizji z wysokiej jakości dźwiękiem,też możesz podłączyć inne urządzenia przy pomocy łączności Bluetooth. Łączność Bezprzewodowa Z modelu PHILIPS HTL1510B/12 możesz korzystać bez konieczności przyłączania jakichkolwiek kabli.

Soundbar ma możliwośc łączenia się z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth. Dzięki temu możesz sparować urządzenie z innymi które posiadają taką możliwość i cieszyć się czystym dźwiękiem. Muzyka z innych źródeł Jeśli chcesz posłuchać muzyki z innego źródła aniżeli telewizor, nasz soundbar PHILIPS HTL1510B/12 daje Ci taką możliwość.

wystarczy podłączyć laptop, ipad, iphone czy inny odtwarzacz MP3 przy pomocy wejścia audio. W ten sposób możesz cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości który gwarantuje soundbar firmy Philips. Swobodny montaż To ty zdecyduj gdzie umieścisz soundbar PHILIPS HTL1510B/12.

Ten wszechstronny pakiet daje możliwość umieszczenia go w dowolnym miejsciu: na stojaku, na ścianie czy także na podstawie. Niezależnie od tego w jakim miejscu zostanie umieszczony zawsze działa bez zarzutu i pokazuje się doskonale....

Podobne produkty w kategorii Soundbary