• Producent: SAMSUNG
  • Kategoria: Soundbary

ulepszony efekt dźwięku przestrzennego Funkcja Surround Sound Expansion sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, gwarantując bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. Poczuj bas nadzwyczajny Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie subwoofera jest istotnie proste.

Uzyskanie potężnego basu i wysokiej jakości dźwięku nie wymaga żadnego wysiłku. Połącz urządzenia przy pomocy TV SoundConnect Funkcja TV SoundConnect ułatwi Ci stworzenie domowego centrum rozrywki. Połącz telewizor z systemem audio bez użytkowania kabli i ciesz się czystym i potężnym dźwiękiem.

Dźwięk przenośny przy pomocy Bluetooth Soundbar może zespajać się z innymi urządzeniami za pomocą technice Bluetooth. Słuchaj swojej ulubionej muzyki z telefonu lub komputera w wysokiej jakości dźwięku – bez żadnych kabli.

Sterowanie przy pomocy jednej aplikacji Kontroluj Soundbar przy pomocy aplikacji mobilnej Samsung Audio Remote. Połącz urządzenia za pomocą Bluetooth i uzyskaj dostęp do wszystkich kluczowych funkcji Soundbara oraz prosto odtwarzaj ulubione piosenki.

Zbuduj bezprzewodowy system surround za pomocą zestawu bezprzewodowych głośników Samsung prosto stworzysz system dźwięku przestrzennego i to bez przeciągania kabli po całym pokoju. Po podłączeniu ich do Soundbara powstanie system 4.1, który zaskoczy Cię trójwymiarowym dźwiękiem.

Bluetooth® Power On dzisiaj możesz włączyć swój system audio i sterować nim smartfonem z technologią Bluetooth. wyłącznie wstępne sparowanie maszyn, byś mógł błyskawicznie włączać i odtwarzać muzykę na Soundbarze przy pomocy telefonu....

Podobne produkty w kategorii Soundbary