Sharp HT-SB95 (4974019105680)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Soundbary

Lepszy dźwięk w kompaktowej obudowieSoundbar SHARP HT-SB95 o mocy 40 W gwarantuje potężne uderzenie w nad wyraz smukłej i kompaktowej obudowie. Urządzenie poprawi wrażenia podczas seansów filmowych lub podczas gier.

Jego znikome wymiary znakomicie sprawdzą się w mniejszych pokojach, gdzie wcześniej nie można było umieścić soundbara.Czyste brzmienieWstępne ustawienia korektora dźwięku w soundbarze SHARP HT-SB95 uzupełniającą ulepszenie jakości emitowanego dźwięku podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy także oglądania wiadomości.

Dzięki całkowitej mocy 40 W urządzenie zapewnia czysty i solidny dźwięk.nadzwyczajne dobranieNiewielkie rozmiary soundbara SHARP HT-SB95 sprawiają,bezproblemowo zmieści się pod telewizorem i nie będzie zajmował dużo miejsca.

dodatkowo urządzenie posiada możliwość zamontowania na ścianie, dzięki temu znakomicie będzie się komponował z wiszącym telewizorem.WszechstronnośćSoundbar SHARP HT SB95 można podłączyć do dowolnego telewizora z wyjściem HDMI, cyfrowym wejściem (S/PDIF) albo wyjściem audio 3,5 mm.

Listwę dźwiękową można obsługiwać przy pomocy dostarczonego pilota, przy pomocy przycisków na samym urządzeniu albo przy pomocy pilota telewizora po podłączeniu poprzez HDMI (z telewizorem kompatybilnym z ARC/CEC).

Wejście AUX zezwala na także nietrudne podłączenie do komputera/laptopa, smartfona albo tabletu.Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych maszynNie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki głośnikowi.

Także muzyka przechowywana w smartfonie czy tablecie może być odtwarzana przez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Ciesz się klarownym brzmieniem bez obaw o zakłócenia sygnału muzycznego przez inne źródła....

Podobne produkty w kategorii Soundbary