Soundbar MAC AUDIO 2000 Czarny, 1_654600

chwilowy brak towaru

  • Producent: Mac Audio
  • Kategoria: Soundbary

Kompaktowy soundbar stereo Stereofoniczny soundbar MAC AUDIO 2000 znamionuje się dźwiękiem o mocy 160 W. Brzmienie dostrojone do każdego rodzaju wnętrza olśniewa swym bogactwem, a subwoofer dba o solidne brzmienie basów.

Urządzenie ma w pakiecie pilot bezprzewodowy, który usprawnia obsługę i uchwyt zezwalający zawiesić soundbar na ścianie. Soundbar stworzony został z tworzywa nienaturalnego o wysokim połysku z elegancką metalową maskowicą.

Dużo możliwości podłączenia Soundbar MAC AUDIO 2000 znaczne możliwości podłączenia zestawu. Możesz zespoić się za pomocą standardu łączności BLuetooth bez męczenia się z przewodami. Na dodatek do dyspozycji jest jeszcze złącze Aux i USB.

Montaż na ścianie Soundbar MAC AUDIO 2000 ma zintegrowany uchwyt ścienny, który umożliwia powieszenie urządzenia na ścianie pod telewizorem. Dzięki takiej możliwości sprzęt przedstawia się estetycznie i nie zajmuje miejsca na półce.

komfortowa Obsługa Do zestawu z soundbarem MAC AUDIO 2000 dołączony jest piltot bezprzewodowy, dzięki któremu możesz w wygodny sposób sterować urządzeniem nie ruszając się z fotela....

Podobne produkty w kategorii Soundbary