• Producent: TECHNISAT
  • Kategoria: Soundbary

Obraz i Dźwięk Stają się Jednością mnóstwo telewizorów gwarantuje wyjątkowo wysoką jakość obrazu, ale dźwięk zawsze schodzi na drugie miejsce. Dlatego powstał soundbar Technisat Sonata 1, który jest połączeniem odbiornika ultra-hD i soundbara, którego dźwięki podczas oglądania filmów zachwycą każdego.

Poczuj nową jakość podczas seansow filmowych dzięki niemieckiej technice. Wyjątkowa Jakość Dźwięku Dźwięk w sounbarze Sonata 1 został opracowany wspólnie z ekspertami dźwięku ELAC. Urządzenie stwarza obfity obraz dźwiękowy z przestrzenną głębią.

mocny wzmacniacz zasila cztery pełnozakresowe głośniki wewnętrzne, które zapewniają bogate i wyraziste brzmienie choćby przy niskim poziomie głośności. Nowy wymiar Radia SONATA 1 to nie tylko telewizja, ale też radio i to bez ograniczeń.

Możesz odbierać dziesiątki stacji radiowych przez sieć lub cyfrowo DAB+. Aby odbierać programy telewizyjne i radiowe za pośrednictwem sieci kablowej, niezbędna jest umowa z operatorem. Odbiór internetowych stacji radiowych jest możliwa za pośrednictwem portalu ISIOLive.

Inteligentny Dom Soundbar SONATA 1 to nie tylko multimedialne centrum rozrywki. Wraz z opcjonalnie przystępnym Z-Wave-Stick 1, urządzenie staje się centralną jednostką sterującą, w systemie Smart Home. Spory wyświetlacz telewizora odszuka nowe wykorzystanie jako główny wyświetlacz, na którym będziesz miał na oku działanie komponentów stwarzających Twój inteligentny dom.

za pomocą pilota do telewizora możesz łatwo kontrolować ustawienia urządzeń. Wygodnie z kanapy przełączysz np. Wyświetlacz z bieżącego programu telewizyjnego, bezpośrednio na przegląd inteligentnego domu. W ten prosty sposób wyregulujesz ogrzewanie, wyłączysz światła lub zajrzysz poprzez kamerę do ogrodu.

Twoja multimedialna biblioteka za każdym razem pod ręką Pokaż swoim znajomym migawki z Twoich ostatnich wakacji. Wyświetlisz je z pamięci smartfona bezpośrednio na znacznym ekranie telewizora w salonie. Posiadasz serię filmów na dysku sieciowym lub na komputerze? TECHNISAT Sonata 1 może uzyskać do niej dostęp przez sieć domową i wyświetlać zawartość na ekranie telewizora.

ISIO Internet ISIO oznacza dostęp do licznych interaktywnych usług internetowych. Jest to sporo treści jak na przykład video na żądanie, biblioteki multimedialne albo aplikacjie ISIO, które stanowią ekscytującą alternatywę dla programu telewizyjnego....

Podobne produkty w kategorii Soundbary