Soundbar sonata 1 czarny marki Technisat Ocena produktu:

od 4499,99 PLN

  • Producent: TECHNISAT
  • Kategoria: Soundbary
Oferty (2)
Opis produktu

Obraz i dźwięk stają się jednością. Istnieje mnóstwo telewizorów, które perfekcyjny obraz, ale nie posiadają znakomitej jakości odbioru i dźwięku. Właśnie dla tych telewizorów zaprojektowaliśmy SONATA 1.

Jest to połączenie odbiornika ultra-HD (z nadzwyczajną technologią odbioru) i soundbara (dla uzyskania wysokiej jakości dźwięku). SONATA 1 za każdym razem zagwarantuje fantastyczną jakość obrazu. Przygotuj się na ultra-ostry obraz na twoim telewizorze, zwłaszcza na ekranie UHD / 4K.

Dzięki potrójnemu TwinTunerowi możesz oglądać telewizję satelitarną, kablową albo naziemną DVB-T2 (HD). Dodatkowo każdy z sygnałów TV jest podwojony. Dzięki czemu możesz na przykład nagrywać jeden program, w trakcie oglądania innego na żywo.

Nie przegapisz ani sekundy swojego ulubionego programu, gdy nagrywasz programy telewizyjne, komfortowo na zewnętrznym dysku twardym lub urządzeniu magazynującym USB. Możesz też zatrzymać telewizję na żywo za pomocą funkcji Timeshift, aby kontynuować później.

Ciesz się kodowanymi programami telewizyjnymi. Dwa sloty CI + sprytnie umieszczone za boczną klapką pozwalają radować się programami wybranych platform TV. Dodatkowo mamy zaimplementowane wejście HDMI™, żeby móc podłączyć przystawkę dowolnego dostawcy płatnej TV....

Podobne produkty w kategorii Soundbary