Yamaha yas-106 (4957812619806) Ocena produktu:

od 799,00 PLN

  • Producent: Yamaha
  • Kategoria: Soundbary
Oferty (3)
Opis produktu

Prawdziwe kinowe wrażenia idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Soundbar YAMAHA YAS-106 to listwa dźwiękowa z systemem głośników 5.1, która stanowi świetne uzupełnienie brzmienia telewizora. Jego uniwersalna czarna budowa wspaniale wkomponuje się w każde wnętrze, dostarczając niezapomnianych wrażeń dźwiękowych w trakcie oglądania ulubionych programów i filmów.

perfekcyjna jakość dźwięku pakiet oferuje całkowitą moc głośników na poziomie 120 W. Składają się na nią głośniki o mocy 60 W i subwoofer o mocy 60 W. Soundbar YAMAHA YAS-106 jest w pełni kompatybilny z technikami DTS i Dolby Digital, który przetwarza sześć kanałów danych dźwiękowych i z systemem Dolby Pro Logic II, przetwarzającym pięć kanałów dźwięku przestrzennego z dowolnego źródła dźwięku stereofonicznego.

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki Łączność bezprzewodowa odbywa się przez Bluetooth. Dzięki temu soundbar YAMAHA YAS-106 może samoczynnie nawiązywać połączenie z urządzeniami mobilnymi, czy także odtwarzać utwory przesyłane bezpośrednio ze smartfona, tabletu albo komputera.

Soundbar posiada wejście HDMI z obsługą sygnału 4K60p i protokołu HDCP 2.2, a także wyjście HDMI, jedno wejście optyczne i jedno wejście audio. Zdalne sterowanie Soundbar YAMAHA YAS-106 jest dostarczany wraz z pilotem zdalnego sterowania, lecz urządzenie można także obsługiwać pilotem od telewizora albo za pomocą aplikacji HOME THEATER CONTROLLER na smartfony....

Podobne produkty w kategorii Soundbary