Yamaha YAS-107 Ocena produktu:

od 849,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: YAMAHA
  • Kategoria: Soundbary
Oferty (2)
Opis produktu


Wybrane cechykolor Czarny
Moc kompletna [W] 120
ilość kanałów 2.1
Wejście HDMI Tak
Najprostszy sposób na nadzwyczajny dźwięk z telewizora

Ciesz się konkretnym, wysokiej jakości dźwiękiem ze swego telewizora - prosto i szybko! YAS-107 kompatybilny jest z technologią DTS Virtual:X, zapewniającą ekscytujący dźwięk przestrzenny 3D z jednego urządzenia. W pełni zaopatrzony, m.in. W łączność Bluetooth, obsługę poprzez aplikację na smartfony, złącza HDMI i niemało innych, YAS-107 powiększa do maksimum twoją telewizyjną i muzyczną rozrywkę.


Dynamiczny, czysty dźwięk - z jednego urządzenia

Dzięki progresywnym możliwościom dźwiękowym i funkcjonalności, YAS-107 może współpracować z każdym postępowym telewizorem i łatwo wypełni przestrzeń nad wyraz dynamicznym, czystym i konkretnym dźwiękiem. Ponadto funkcja Clear Voice uwypukla narracje i dialogi, zachowując na adekwatnym poziomie jakość brzmienia, co sprawia, iż filmy, programy telewizyjne, komentarze i wiadomości są bardziej wyraźne i lepiej słyszalne.


Regulacja basu

Ponieważ konkretne i głębokie niskie częstotliwości z łatwością przenikają przez ściany - i mogłyby przeszkadzać innym domownikom - ta ergonomiczna funkcja zapewnia niezależną kontrolę głośności basu, wprost ze zdalnego sterowania lub specjalnej aplikacji.


Złącze dla zewnętrznego subwoofera

Jeżeli masz subwoofer, możesz podłączyć go przewodowo do YAS-107, aby uzyskać mocnojszy, mocniejszy i bardziej emocjonujący dźwięk filmów, koncertów video i całej twojej muzyki, która zyska dzięki potędze basu.


Wirtualny dźwięk przestrzenny 3D dzięki DTS Virtual:X

YAS-107 do odtworzenia wirtualnego dźwięku przestrzennego 3D wykorzystuje technologię DTS Virtual:X. Dodaje ona wirtualny kanał górny, zapewniając istotnie realistyczny dźwięk wypełniony niesamowitą przestrzenią stereo, która przenosi użytkownika do centrum akcji i rozszerza emocje podczas oglądania telewizji. Na dodatek specjalna funkcja „Up-mix" buduje wirtualny kanał wysokości - choćby dla źródeł, które nie są wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 3D -zwiększyć wielowymiarową występowanie przestrzenną dzięki poczuciu wysokości. *przystępny przez przyszłą aktualizację oprogramowania.


Bezprzewodowa muzyka dzięki Bluetooth

Słuchaj muzyki ze smartfona dzięki bezprzewodowemu połączeniu Bluetooth. Możesz odtwarzać nagrania z aplikacji muzycznych, aplikacji radiowych, YouTube i innych. Dodatkowo, w przypadku skompresowanych źródeł dźwięku, funkcja Music Enhancer przywraca częstotliwości utracone podczas cyfrowej kompresji, dzięki temu muzyka brzmi tak, jak powinna. Układ zoptymalizowany jest dla wszelkich skompresowanych plików, zapewniając żywą, naturalną jakość dźwięku.


Podobne produkty w kategorii Soundbary