• Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

komplet karaoke Kara Liquida BT firmy auna to optyczna uczta dla oczu. Dzięki kolorowemu oświetleniu LED i skocznej fontannie wodnej śpiewanie ulubionych hitów to dzisiaj jeszcze więcej zabawy. Fontanna zmienia swoją intensywność w zależności od rytmu muzyki.

Woda jest podświetlana migającymi diodami LED reagującymi na muzykę. Inne diody LED migają obok głośników. Szczególną zapierającą dech w piersiach funkcją zestawu karaoke Kara Liquida BT producenta auna jest nastrojowe, kolorowe otoczenie w formie show świetlnego na ścianie.

W tym celu urządzenie ma diody LED na tylnej stronie, a nastrojowe oświetlenie można wyłączyć wyłącznikiem na obudowie. Dzięki funkcji Bluetooth do zestawu karaoke Kara Liquida BT marki auna można podłączyć bezprzewodowo smartfony, tablety i inne urządzenia Bluetooth.

Uchwyt na urządzenia mobilne znajduje się na pokrywie odtwarzacza CD. Odtwarza on oprócz typowych płyt CD także płyty CD+G, czyli płyty karaoke CD z napisami. Odtwarzacz CD i port USB obsługują poza tym format MP3.

Port USB dysponuje poza tym funkcją ładowania, przez który istnieje możliwość bezpośredniego ładowania podłączonych sprzętów. Złącze AUX to kolejna możliwość podłączania, np. Dla odtwarzacza MP3. Do zestawu karaoke Kara Liquida BT firmy auna można podłączyć dwa mikrofony.

Głośność śpiewu reguluje się regulatorem niezależnie od głośności muzyki. Kiedy urządzenie odtwarza płyty karaoke CD, funkcja A.V.C. Pozwala na zatrzymanie śpiewu z płyty CD i jego odtwarzanie przez mikrofony.

To czyni uczenie się nowych piosenek łatwiejszym. Na kompaktowym pakiecie karaoke znajdują się także dwa uchwyty mikrofonowe. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów obrazu poprzez tylne wyjście wideo do sprzętów zewnętrznych, jak np.

telewizor, rzutnik komputerowy lub monitor. Sygnał audio przesyłany jest poprzez wyjście liniowe do mocniejszych systemów HiFi, wzmacniaczy lub aktywnych kolumn głośnikowych. Po bokach zestawu karaoke Kara Liquida BT producenta auna znajdują się wnęki uchwytowe, dzięki którym Kara Liquida BT producenta auna można błyskawicznie przenosić.

przystępne barwy: biały/różowy, biały/szary (nr kat. 10031560)

Podobne produkty w kategorii Sprzęt karaoke