Auna Kara Liquida BT zestaw karaoke szary 2 mikrofony Dazzl LED (4060656077876)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

pakiet karaoke auna Kara Liquida BT z dwoma mikrofonami auna Kara Dazzl nada popisom karaoke jeszcze więcej koloru! pakiet karaoke Kara Liquida BT firmy auna to optyczna uczta dla oczu. Dzięki kolorowemu oświetleniu LED i skocznej fontannie wodnej śpiewanie ulubionych hitów to dzisiaj jeszcze więcej zabawy.

Fontanna zmienia swoją intensywność w zależności od rytmu muzyki. Woda jest podświetlana migającymi diodami LED reagującymi na muzykę. Inne diody LED migają obok głośników. Kolejną atrakcją zestawu karaoke auna Kara Liquida BT stanowi umiejętność kreowania kolorowej oprawy w postaci pokazu świetlnego na ścianie.

W tym celu z tyłu pokrywy umieszczono diody LED, a dzięki przełącznikowi na obudowie, nastrojowe oświetlenie otoczenia można w razie potrzeby wyłączyć. Smartfony, tablety i notebooki łączą się z systemem karaoke auna Kara Liquida BT bezprzewodowo przez Bluetooth.

Urządzenia mobilne można także pewnie umieścić korzystając z uchwytu na pokrywie odtwarzacza CD. Oprócz zwykłych płyt CD odtwarza on także media CD + G, a więc płyty karaoke z napisami. Odtwarzacz CD i port USB obsługują też format MP3.

Port USB ma też funkcję ładowania, za pośrednictwem której podłączone urządzenia mogą być ładowane bezpośrednio. Jako kolejna opcja podłączenia, np. Dla odtwarzaczy MP3 służy złącze AUX. Do systemu karaoke auna Kara Liquida BT można podłączyć dwa mikrofony.

Głośność wokalu reguluje się za pomocą kontrolki niezależnie od głośności muzyki. Gdy odtwarzane są płyty karaoke, funkcja A.V.C. Może służyć do zatrzymywania wokalu z płyty CD i odtwarzania go z mikrofonów.

ułatwia to naukę nowych piosenek. W kompaktowym komplecie karaoke znajdują się dodatkowo dwa uchwyty na mikrofony. W dodatku istnieje możliwość przekazywania dołączonych sygnałów wizyjnych poprzez tylne wyjście wideo do telewizorów, projektorów albo monitorów.

Za pośrednictwem wyjścia liniowego sygnał audio dociera do konkretniejszych systemów hi-fi, wzmacniaczy lub aktywnych głośników. Po bokach zestawu karaoke znajdują się uchwyty we wgłębieniu, przy pomocy których komplet auna Kara Liquida BT można ekspresowo przetransportować.

Mikrofon do karaoke auna Kara Dazzl wprowadza odcień do wnętrza, gdzie odbywa się party. Nastrojowe oświetlenie RGB można włączyć za pomocą przełącznika na mikrofonie i uzyskać kolorowe efekty w trybie losowym lub w rytmie wokalu.

barwy zmienne to biały, żółty, niebieski, zielony, fioletowy i czerwony. Wyjątkowo długi, 3-metrowy przewód daje jeszcze obszerniejszą swobodę ruchów podczas wykonywania ulubionych piosenek. 6,3 mm złącze jack sprawia, iż mikrofon do karaoke auna Kara Dazzl jest kompatybilny z lubianymi systemami karaoke i domowymi sprzętami nagłaśniającymi.