• Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

Ten zestaw składający się z zestawu do karaoke SingSing marki auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl producenta auna zapewnia jeszcze więcej zabawy i odcieni w trakcie karaoke! mobilna dyskoteka dla dzieci! SingSing producenta auna to zabawny system karaoke, który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców.

Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza dużo formatów – nie tylko standardowe typy dysków, lecz także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Z tyłu urządzenia znajduje się stosowne wyjście rodzaju cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora lub rzutnika komputerowego.

świetne urządzenie na niebanalne sesje karaoke. Kolorowa powierzchnia taneczna. W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED kreujące ciekawy efekt i wzbogacające wizualną stronę występu.

Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać w dodatku wieczorami – nadaje się świetnie do audiobooków i opowieści na przypasowanoc. Jako prawdziwy zestaw do karaoke SingSing firmy auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym efektem Echo i funkcjonalną funkcją A.V.C.

trafne mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Dzięki lekkiej obudowie, uchwytowi do przenoszenia oraz możliwości zasilania z baterii pakiet karaoke SingSing producenta auna może Ci towarzyszyć na każdym kroku, gwarantując wesoły, muzyczny nastrój.

Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl marki auna impreza karaoke utonie w kolorach. Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono kolorowych efektów w trybie losowym lub w takt muzyki.

Oświetlenie zmienia się od koloru białego poprzez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego. Szczególnie długi kabel o długości 3 m zagwarantuje swobodę ruchów podczas śpiewania swoich ulubionych piosenek.

Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl producenta auna jest kompatybilny ze standardowymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

Podobne produkty w kategorii Sprzęt karaoke