• Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

Ten zestaw składający się z zestawu do karaoke SingSing firmy auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl producenta auna zapewnia jeszcze więcej zabawy i kolorów w trakcie karaoke! mobilna dyskoteka dla dzieci! SingSing firmy auna to zabawny system karaoke, który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców.

Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza mnóstwo formatów – nie tylko standardowe typy dysków, lecz także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Z tyłu urządzenia znajduje się adekwatne wyjście rodzaju cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora lub rzutnika komputerowego.

wspaniałe urządzenie na interesujące sesje karaoke. Kolorowa powierzchnia taneczna. W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED generujące interesujący efekt i wzbogacające wizualną stronę występu.

Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać jeszcze wieczorami – nadaje się doskonale do audiobooków i opowieści na dopasowanoc. Jako prawdziwy pakiet do karaoke SingSing producenta auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym skutkiem Echo i poręczną funkcją A.V.C.

stosowne mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Dzięki lekkiej obudowie, uchwytowi do przenoszenia, a także możliwości zasilania z baterii zestaw karaoke SingSing firmy auna może Ci towarzyszyć na każdym kroku, gwarantując wesoły, muzyczny nastrój.

Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl firmy auna impreza karaoke utonie w kolorach. Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono kolorowych efektów w trybie losowym albo w takt muzyki.

Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego. Niezwykle długi przewód o długości 3 m zapewnia swobodę ruchów w trakcie śpiewania swych ulubionych piosenek.

Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl producenta auna jest kompatybilny ze charakterystycznymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

Podobne produkty w kategorii Sprzęt karaoke