• Producent: LG
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

Czyste i potężne beaty podgrzeją atmosferę na każdej imprezie. LG LOUDR OK75 potrafi obsłużyć każdą, nawet największą imprezę. Głośnik LG LOUDR OK75 dobywa konkretne niskotonowe dudnienie ze swojego 8-calowego woofera, dostarczając basy, które dosłownie czuć.

Stwórz nastrojową atmosferę przy pomocy barwnych wooferów, które zmieniają się w rytm odtwarzanej muzyki. Urozmaiceniem imprezy są białe mieniące się podwójne taśmy i niebieskie i czerwone światła w rogach.

Włącz muzykę gdziekolwiek jesteś na głośniku LG LOUDR OK75. Chwyć za rączki i zaprowadź swój system, gdziekolwiek chcesz. Zostań DJ-em dzięki fachowym funkcjom Stań za konsolą do scratchowania i dodawaj najróżniejsze efekty dźwiękowe i powtarzaj wybrane fragmenty utworów, po prostu naciskając trafny przycisk.

Podkręć atmosferę na imprezie za pomocą kontrolera Party Accelerator. Po prostu przesuń suwak, żeby pozwolić imprezie rozkręcać się dzięki mocnym dźwiękom i szalonym światłom. Odtwarzaj i miksuj utwory z dwóch zróżnicowanych pamięci USB Dzięki funkcji DJ Sharing z łatwością wyślesz zmiksowane kawałki do swojego telefonu.

starczy nacisnąć jeden przycisk, by wyciszyć ścieżkę wokalną w prawie każdym utworze i źródle. Zmień tonację ścieżki,aby lepiej zespolić ją do swego głosu. Śpiewaj do swej ulubionej muzyki bez kupowania specjalnych podkładów muzycznych.

Przejmij kontrolę nad swym głosem przy pomocy 18 efektów wokalnych choćby podczas śpiewania,posiadać jeszcze lepszą zabawę. Delektuj się telewizją z konkretnym i stabilnym dźwiękiem. Podłącz swój telewizor do głośnika LG LOUDR OK75 przy pomocy kabla optycznego albo bezprzewodowo.

przy pomocy pilota od kompatybilnego telewizora LG łatwo możesz regulować poziom głośności. Wireless Party Link pozwala na połączenie dwóch systemów LG Party w celu uzyskania jeszcze bardziej wciągającego pola dźwięku.

A najlepsze jest to, że do współpracy możesz podłączyć każdy zgodny system LG Party. Za pośrednictwem Bluetooth z systemem można złączyć do trzech urządzeń,tworzyć listy odtwarzania na bieżąco bez przerywania imprezy choćby na chwilę.

Wybierz dostępny utwór i po prostu dodaj go do kolejki.

Podobne produkty w kategorii Sprzęt karaoke