• Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

wspaniała zabawa w karaoke dla niewiele znaczących i wielkich talentów wokalnych: pakiet do karaoke Rockstage LED producenta auna to nieporównywalna atmosfera dyskotekowa we własnych czterech ścianach i zamiana każdego wnętrza w rozświetloną scenę.

przez zastosowany odtwarzacz CD zestaw do karaoke odtwarza płyty CD, CD-R, a także CD-RW. Odczytuje także nośniki medialne CD+G: dzięki temu – po podłączeniu do monitora lub telewizora – można odtwarzać płyty CD karaoke z napisami, co niezmiernie pomaga podczas wspólnego śpiewania z ulubionym artystą.

uzupełniającą możliwością jest podłączenie smartfonów lub tabletów z obsługą Bluetooth: można je podłączyć z dziecinną łatwością i to bez plątaniny kabli. W sytuacji Rockstage LED firmy auna można zobaczyć rytm muzyki: Wielokolorowe diody LED na przedniej stronie i półkula Jellyball na górnej stronie nadają imprezie szczególną atmosferę.

Uzupełnieniem funkcji zestawu są dwa wejścia mikrofonowe jack 6,3 mm z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym rezultatem Echo i ergonomiczną funkcją AVC, co umożliwia przypasowanie głośności do otoczenia.

Jeżeli chcemy jeszcze bardziej rozkręcić imprezę, do odtwarzacza karaoke można przez wyjście video podłączyć obszerniejszy ekran (np. Telewizor lub monitor), a poprzez wyjście liniowe podłączyć odtwarzacz do wieży Hi-Fi.

dzisiaj można rozpocząć imprezę! Dla niezapomnianych imprez karaoke: Rockstage LED firmy auna. Przystępne kolory: czarny, biały (nr kat. 10032180)

Podobne produkty w kategorii Sprzęt karaoke