• Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

wspaniała zabawa w karaoke dla śladowych i sporych talentów wokalnych: pakiet do karaoke Rockstage LED marki auna to nieporównywalna atmosfera dyskotekowa we własnych czterech ścianach i zamiana każdego wnętrza w rozświetloną scenę.

przez zaimplementowany odtwarzacz CD zestaw do karaoke odtwarza płyty CD, CD-R, a także CD-RW. Odczytuje także nośniki medialne CD+G: dzięki temu – po podłączeniu do monitora albo telewizora – można odtwarzać płyty CD karaoke z napisami, co niezmiernie pomaga w trakcie wspólnego śpiewania z ulubionym artystą.

dodatkową możliwością jest podłączenie smartfonów lub tabletów z obsługą Bluetooth: można je podłączyć z dziecinną łatwością i to bez plątaniny kabli. W przypadku Rockstage LED producenta auna można zobaczyć rytm muzyki: Wielokolorowe diody LED na przedniej stronie i półkula Jellyball na górnej stronie nadają imprezie szczególną atmosferę.

Uzupełnieniem funkcji zestawu są dwa wejścia mikrofonowe jack 6,3 mm z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym rezultatem Echo i funkcjonalną funkcją AVC, co zezwala na dostosowanie głośności do otoczenia.

Jeżeli chcemy jeszcze bardziej rozkręcić imprezę, do odtwarzacza karaoke można przez wyjście wideo podłączyć pokaźniejszy ekran (np. Telewizor lub monitor), a przez wyjście liniowe podłączyć odtwarzacz do wieży Hi-Fi.

dzisiaj można rozpocząć imprezę! Dla niezapomnianych imprez karaoke: Rockstage LED marki auna. Dostępne barwy: biały, czarny (nr kat. 10032179)

Podobne produkty w kategorii Sprzęt karaoke