• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Stoły warsztatowe

Stół warsztatowy na kółkach, dopracowany blatem z szczególnie wytrzymałego materiału pokrytego warstwą dębu mieści dolną półkę i kompleksowy pakiet panelu narzędziowego. Zestaw składa się z 2 płyt, 3 wsporników i 2 zestawów haków zawierający 25 haczyków.

stabilne dostosowywane nogi zakończone są kółkami z hamulcami. Ergonomiczne rozwiązanie stołu warsztatowego dla efektywnej, użytecznej i przenośnych stacji roboczych. Szeroki panel na rzędzia zezwala na utrzymanie w stacji roboczej uporządku w halah magazynowych i dla przemysłu.

To rozwiązanie daje przezroczystość i przystępny dostęp do narzędzi i urządzeń. Panel narzędziowy ma perforowaną powierzchnię, która sprawia, że jest łatwa do zamocowania. Rant tylni znajdujący się przy blacie uniemożliwia odsunięcie się narzędzi.

konkretna dolna półka zapewnia dużo dopełniającego miejsca do przechowywania pod blatem. Blat roboczy wyprodukowany jest z płyty laminowanej pokrytej warstwą dębu. Zapewnia to wszechstronne użycie blatu, który jest adekwatny do prac warsztatowych na małej powierzchni roboczej.

Stal jest wytrzymala na oddziaływanie światła i ma całkowitą wytrzymałość na działanie płynów. Rama wykonana jest z stali malowanej proszkowo na kolor szary.Malowana proszkowo powłoka gwarantuje elastyczne i wytrzymałe wykończenie.

Ręcznie dostosowywane nóżki pozwalają powiększyć lub ograniczyć wysokość roboczą w świetnej pozycji roboczej. Kółka są gumowe i posiadają solidną konstrukcję, toczą się cicho i płynnie i posiadają dobre wchłanianie wstrząsów.

Dwa kółka są stałe i dwa są hamowane koła skrętne, żeby zapobiec przesuwaniu warsztatu w trakcie pracy. Konkretny uchwyt upraszcza przesunąć ławę. Ładowność wynosi 400 kg przy równomiernym rozłożeniu.

Podobne produkty w kategorii Stoły warsztatowe