Mobilny stół roboczy SOLID 400, 2000x800 mm, dąb, 25993

chwilowy brak towaru

  • Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Stoły warsztatowe

Stół warsztatowy na kółkach, wykończony blatem z wyjątkowo wytrzymałego materiału pokrytego warstwą dębu gromadzi dolną półkę i kompleksowy komplet panelu narzędziowego. Komplet składa się z 2 płyt, 3 wsporników i 2 zestawów haków zawierający 25 haczyków.

zrównoważone regulowane nogi zakończone są kółkami z hamulcami. Ergonomiczne rozwiązanie stołu warsztatowego dla efektywnej, ergonomicznej i przenośnych stacji roboczych. Znaczny panel na rzędzia umożliwia utrzymanie w stacji roboczej uporządku w halah magazynowych i dla przemysłu.

To rozwiązanie daje klarowność i prosty dostęp do narzędzi i sprzętów. Panel narzędziowy ma perforowaną powierzchnię, która sprawia, że jest prosta do zamocowania. Rant tylni znajdujący się przy blacie zapobiega odsunięcie się narzędzi.

potężna dolna półka gwarantuje dużo uzupełniającego miejsca do przechowywania pod blatem. Blat roboczy stworzony jest z płyty laminowanej pokrytej warstwą dębu. Zapewnia to wszechstronne zastosowanie blatu, który jest adekwatny do prac warsztatowych na małej powierzchni roboczej.

Stal jest wytrzymala na oddziaływanie światła i ma pełną niepodatność na działanie płynów. Rama stworzona jest z stali malowanej proszkowo na kolor szary.Malowana proszkowo warstwa zagwarantuje elastyczne i wytrzymałe wykończenie.

Ręcznie dostosowywane nóżki pozwalają powiększyć albo obniżyć wysokość roboczą w świetnej pozycji roboczej. Kółka są gumowe i mają potężną konstrukcję, toczą się cicho i płynnie i posiadają prawidłowe wchłanianie wstrząsów.

Dwa kółka są stałe i dwa są hamowane koła skrętne, by zapobiec przesuwaniu warsztatu w trakcie pracy. Mocny uchwyt ułatwia przesunąć ławę. Ładowność wynosi 400 kg przy równomiernym rozłożeniu.

Podobne produkty w kategorii Stoły warsztatowe