• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Stoły warsztatowe

Stół warsztatowy na kółkach, doszlifowany blatem z miekkiego winylu zawiera dolną półkę i kompleksowy zestaw panelu narzędziowego. Komplet składa się z 2 płyt, 3 wsporników i 2 zestawów haków zawierający 25 haczyków.

stabilne dostosowywane nogi zakończone są kółkami z hamulcami. Funkcjonalne rozwiązanie stołu warsztatowego dla skutecznej, praktycznej i mobilnych stacji roboczych. Obfity panel na rzędzia pozwala na utrzymanie w stacji roboczej uporządku w halah magazynowych i dla przemysłu.

To rozwiązanie daje klarowność i prosty dostęp do narzędzi i urządzeń. Panel narzędziowy ma perforowaną powierzchnię, która powoduje, iż jest przystępna do zamocowania. Rant tylni znajdujący się przy blacie zapobiega odsunięcie się narzędzi.

konkretna dolna półka zagwarantuje dużo dodatkowego miejsca do przechowywania pod blatem. Blat roboczy wyprodukowany jest z płyty laminowanej pokrytej warstwą winylu. Zagwarantuje to wszechstronne użycie blatu, który jest optymalny do prac warsztatowych na niewiele znaczącej powierzchni roboczej.

Płyta jest wytrzymala na oddziaływanie światła i ma całkowitą odporność na działanie płynów. Rama wykonana jest z stali malowanej proszkowo na kolor szary.Malowana proszkowo warstwa zapewnia sprężyste i wytrzymałe wykończenie.

Ręcznie dostosowywane nóżki pozwalają zwiększyć albo zniżyć wysokość roboczą w rewelacyjnej pozycji roboczej. Kółka są gumowe i posiadają konkretną konstrukcję, toczą się cicho i płynnie i mają dobre wchłanianie wstrząsów.

Dwa kółka są stałe i dwa są hamowane koła skrętne, aby zapobiec przesuwaniu warsztatu podczas pracy. Potężny uchwyt ułatwia przesunąć ławę. Ładowność wynosi 400 kg przy równomiernym rozłożeniu.

Podobne produkty w kategorii Stoły warsztatowe