• Producent: AJ Produkty
  • Kategoria: Stoły warsztatowe

pakiet zawierający stół warsztatowy z trwałą stalową ramą, nogi z regulacją wysokości i podwieszaną szufladę z zamkiem i kluczami. Komplet zawierający potężny i wszechstronny stół roboczy, miejsce do wydajnego przechowywania oraz metalową szufladę.

Sprytne rozwiązanie do warsztatu, garażu oraz środowisk produkcyjnych. Stół z blatem grubości 40 mm wytwarzanym z lakierowanej płyty HDF. Gwarantuje niedrogie rozwiązanie, które spełni oczekiwania choćby w niewielkich warsztatach.

Wytrzymuje umiarkowany nacisk i oporność na większość cieczy. Maksymalne równomierne obciążenie blatu 300 kg. Wytrzymała rama stalowa lakierowana na kolor szary została zaprojektowana do wymagających środowisk.

Nogi z ręczną regulacją wysokości w zakresie 740-995 mm, co pozwala przypasować wysokość roboczą do wzrostu i osiągnąć adekwatną pozycję przy pracy. Nie zapomnij dokupić maty podłogowej, odciążającej stopy, kolana, biodra i kręgosłup w trakcie pracy w pozycji stojącej.

Szuflada to perfekcyjne uzupełnienie stołu. Zagwarantuje skuteczne iprzystępne przechowywanie narzędzi i znikomych części, potrzebnych przy pracy. Zaprojektowana do konstrukcji bezpośrednio pod blatem, pomaga oszczędzić miejsce.

wytwarzana z trwałej blachy stalowej, lakierowanej na kolor szary, przypasowany do ramy stołu. Szuflada wyposażona jest w zamek z kluczami, aby zapobiec dostępowi osób nieuprawnionych. Płynne otwieranie dzięki prowadnicom na łożyskach kulkowych.

Maksymalne obciążenie szuflady 25 kg.

Podobne produkty w kategorii Stoły warsztatowe