Stół warsztatowy STW 111, STW 111

chwilowy brak towaru

  • Producent: Malow
  • Kategoria: Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe STW firmy Malow stanowią nieprzeciętne wyposażanie każdego warsztatu, garażu, czy pracowni każdego majsterkowicza lub profesjonalisty. Stoły te zezwalają na zachowanie porządku w narzędziach i przyborach warsztatowych oraz zadbają o ich bezpieczeństwo. W linii mebli warsztatowych producenta Malow odszukamy także regały, wózki i szafy. Możemy zatem stworzyć kompletną i użyteczną aranżację wnętrza. Meble te są wyjątkowo zrównoważone, wytrzymałe i wytrzymałe na różnorodnego rodzaju wstrząsy i uderzenia.

Korpus stołu warsztatowego STW 111 wytwarzany został z blachy stalowej o grubości 0,6 mm, natomiast nogi stołu z blachy o grubości 1,5 mm. Blat zrobiony jest z bardzo wytrzymałej sklejki liściastej, która w dodatku, dla lepszej ochrony, pokryta została lakierem bezbarwnym. Stół wyekwipowany pozostał w szufladę, która poprowadzona pozostała na prowadnicach rolkowych.

Dolną część stołu STW 111 stanowi szafka zaopatrzona w jedną półkę. Jest ona na dodatek zabezpieczona zamkiem cylindrycznym. Stół pomalowany pozostał w technologii proszkowej, co zwiększa jego wytrzymałość na korozję, a dodatkowo przyczepność farby jest rozszerzona.

Stoły dostarczane są w częściach do samodzielnego montażu.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru, a także jego koloru.

Produkty głównie dostępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W przypadku wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłzastosować.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Podobne produkty w kategorii Stoły warsztatowe