Apple iPad 10.2 32GB Ocena produktu:

od 1699,00 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Apple
  • Kategoria: Tablety
Oferty (7)
Opis produktu

Komputer inny niż wszystkie Nowy iPad 10.2 ma moc i funkcjonalność komputera, ale przebija go wszechstronnością i w pełni intuicyjnym, dotykowym interfejsem. Zwłaszcza,dzisiaj potrafi jeszcze więcej – ma obszerniejszy wyświetlacz Retina 10,2 cala, działa z pełnowymiarową klawiaturą Smart Keyboard i korzysta z niesamowitych możliwości systemu iPadOS.

Daje Ci niezrównaną produktywność i ogromną frajdę. Jak to iPad. Ogarniaj wszystko Z iPadem pracuje się momentalnie i produktywnie. Korzystając z wielozadaniowości, możesz edytować dokumenty, szukając równocześnie danych w sieci i rozmawiając poprzez FaceTime.

W apce Pliki wszystkie swoje materiały masz zawsze pod ręką. A kiedy chcesz napisać coś dłuższego, na przykład pracę semestralną albo prezentację, po prostu stukasz w klawisze wyświetlane na ekranie. Baw się nauką iPad pobudza ciekawość, a w App Store aż roi się od apek, które pomogą ją zaspokoić.

Podciągnij się z geometrii, naucz nowego języka, skomponuj własną muzykę. Albo zgłębiaj wszelkie inne tematy w pasjonujący sposób: wchodząc do świata rozszerzonej rzeczywistości. Historia lotów kosmicznych rozegra się trójwymiarowo w Twoim salonie, a bohaterowie ulubionych książek staną przed Tobą jak żywi.

Taka nauka to dopiero zabawa. Ciesz się życiem jednym po drugim Najwyższy czas włączyć się do rozgrywki. Czip A10 Fusion daje tyle mocy, iż gry wciągają bez reszty, są perfekcyjnie płynne i powalają bogactwem wizualnych detali.

iPada możesz sparować z bezprzewodowym kontrolerem Bluetooth do Xboxa, kontrolerem PlayStation DualShock 4 albo kontrolerem MFi, zmieniając go w pierwszorzędną mobilną konsolę. No i czeka na Ciebie Apple Arcade – jedyna w swoim rodzaju platforma gamingowa, na której odszukasz ponad 100 nowych, porywających gier.

Kręć z ręki i montuj palcem Niezależnie od tego, czym robisz zdjęcia i filmy – aparatem tylnym 8 MP albo przednim FaceTime HD iPada, iPhonem czy aparatem cyfrowym – pokochasz ich edytowanie na zjawiskowym ekranie iPada.

Możesz dodawać zabawne efekty, stosować filtry, przycinać i obracać obraz. A gdy będzie już nadzwyczajny, jednym stuknięciem udostępnisz go w mediach społecznościowych albo wyślesz do przyjaciół. Kino domowe także poza domem Dzięki wyświetlaczowi Retina 10,2 cala i stereofonicznemu systemowi audio wszystko, co oglądasz na iPadzie, wygląda i brzmi zachwycająco.

W apce Apple TV masz dostęp do kinowych hitów. A kupując nowego iPada, dostajesz też gratis roczną subskrypcję Apple TV+, nowej usługi streamingowej, w której odszukasz filmy i programy z każdego gatunku, stworzone specjalnie dla tego serwisu.

Szykuj popcorn. Zabierz wszystko czyli prawie nic Lekki i smukły, zaopatrzony w szybki interfejs Wi-Fi, iPad będzie Ci służył w przeglądaniu ulubionych stron i pobieranie gier i aplikacji z App-Store.

mając go pod ręką, możesz wejść do sieci albo pobrać jakąś książkę. I nie musisz się martwić doładowywa...

Podobne produkty w kategorii Tablety