Apple iPad Air 256GB 4G Ocena produktu:

od 3869,00 PLN

  • Producent: Apple
  • Kategoria: Tablety
Oferty (2)
Opis produktu

Dzięki iPadowi Air więcej ludzi może skorzystać z naszych najpotężniejszych technologii. Czipa A12 Bionic z systemem Neural Engine. Wyświetlacza Retina 10,5 cala z technologią True Tone. Rysika Apple Pencil i klawiatury Smart Keyboard.

W ultraprzenośnym urządzeniu, które ma 6,1 mm grubości i waży niecałe pół kilograma. Choć iPad Air ma spory wyświetlacz Retina 10,5 cala, wciąż jest nieprzeciętnie przenośnym urządzeniem. Możesz mieć go zawsze przy sobie i używać wszędzie.

Jest lekki, smukły i proponuje innowacyjną łączność bezprzewodową. A dzięki 10‑godzinnej baterii może pracować przez cały dzień bez doładowywania. Dzięki Wi‑Fi do 866 Mb/s oraz 4G LTE Advanced z iPadem Air za każdym razem jesteś w kontakcie2.

Bezprzewodowym. A technologia eSIM oznacza, że możesz bez trudu korzystać z planów taryfowych na transmisję informacji w dowolnym miejscu na świecie. Czip A12 Bionic z systemem Neural Engine wyraźnie powiększa skuteczność iPada Air.

Wykorzystuje technologię samouczenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu fotografia, gry czy rozszerzona rzeczywistość dostarczają nieznanych wcześniej wrażeń. Mocy obliczeniowej spokojnie wystarczy mu do montowania video, tworzenia fantastycznych prezentacji, modelowania obiektów 3D czy strumieniowania Twojego ulubionego serialu.

A nawet – robienia tych wszystkich rzeczy naraz. Na wyświetlaczu Retina 10,5 cala z szeroką gamą odcieni zdjęcia, video i gry oszałamiają bogactwem wiernie odwzorowanych detali. A technologia True Tone, wysoka jasność i warstwa antyodblaskowa nieporównaną jakość obrazu i komfort oglądania w każdych warunkach.

technika True Tone dynamicznie reguluje balans bieli, dostosowując go do oświetlenia wokół Ciebie. W efekcie obrazy wyglądają naturalniej i nie męczą wzroku, niezależnie od tego, czy leżysz w łóżku i czytasz książkę, czy surfujesz w sieci, opalając się nad basenem.

Przednim i tylnym aparatem iPada Air zrobisz ładne zdjęcia i nagrasz video HD 1080p. Ale to nie wszystko. Możesz wykonywać połączenia grupowe FaceTime. Zeskanować dokument, żeby go podpisać i od razu odesłać.

Albo kreować nowe, fantastyczne światy w rozszerzonej rzeczywistości. Rozszerzona rzeczywistość stapia cyfrowe obiekty i informacje z fizycznym otoczeniem. Efekt nie daje się porównać z niczym znanym. Tym bardziej, iż przedni i tylny aparat, czip A12 Bionic z systemem Neural Engine, atrakcyjny, obfity wyświetlacz i czujniki do śledzenia ruchu czynią z iPada świetny wehikuł do eksploracji fascynującego świata AR.

Apple Pencil działa tak płynnie, dokładnie i naturalnie, jak tradycyjne przyrządy do pisania. Lecz można nim zrobić bez porównania więcej4. W połączeniu z tym niezwykłym rysikiem iPad Air zmienia się w notatnik, deskę kreślarską albo zagruntowane płótno.

W cokolwiek tylko sobie wymarzysz. Zapisuj pomysły, gdy tylko wpadną Ci do głowy. Tak naturalnie, jak długopisem na papierze. Wyszukuj odręczne notatki i konwertuj je na tekst cyfrowy. Dodawaj do nich rysunki.

A w dokumentach i na zrzutach ekranu rób odręczne dopiski. IOS to zaawanso­wany mobilny system operacyjny, w którym wszystko, czego Ci trzeba, masz zawsze pod palcem. Wystarczy stuknąć albo machnąć. Możesz prostymi gestami zarządzać całą mocą iPada Air i wszystkim, co dzieje się na jego szerokim ekranie.

Pracować nad kilkoma zadaniami naraz, korzystając z ulubionych apek w Docku. Przeciągać i upuszczać pliki pomiędzy aplikacjami. I dowolnie organizować swoje materiały w aplikacji Pliki. IPad Air mieści cały pakiet aplikacji Apple, których będziesz używać codziennie, takich jak zdjęcia, Mapy, Wiado­mości, Mail i Safari.

W pracy pomoże Ci pakiet solidnych aplikacji biurowych, pomiędzy innymi Pages, Numbers i Keynote. A w wykonywaniu twórczych pasji – GarageBand i iMovie. Cokolwiek chcesz robić – edytować fotografie, rysować czy pracować nad dowolnym innym projektem – bez trudu odszukasz w App Store apkę, która Ci w tym pomoże.

Wszystkie zostały zaprojektowane pod kątem mocy iPada, możliwości jego obfitego wyświetlacza, a także rewelacyjnej współpracy z Apple Pencil. Do tego w App Store codziennie pojawiają się rekomendacje, dzięki którym poznasz jeszcze więcej świetnych aplikacji.

Jak wszystkie produkty Apple, iPad Air został zaprojektowany z myślą o ochronie Twoich danych. Dzięki Touch ID z łatwością i bezpiecznie odblokujesz urządzenie. A także wygodnie i bez ryzyka zrobisz zakupy przy użyciu Apple Pay.

Po prostu przyłóż palec do czytnika Touch ID i gotowe. Uważamy, że najpotężniejsza technika to taka, z której może korzystać każdy. Dlatego iPada Air wyposażyliśmy w ułatwienia dostępu, które pomagają w oglądaniu i czytaniu, wchodzeniu w interakcje, słuchaniu i zdobywaniu wiedzy.

Do dyspozycji masz różne narzędzia – od funkcji VoiceOver, która mówi, co dzieje się na ekranie, po funkcję Sterowanie przełącznikami służącą do bezdotykowej obsługi iPada Air.

Podobne produkty w kategorii Tablety