Apple iPad mini 256GB Ocena produktu:

od 2474,92 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Apple
  • Kategoria: Tablety
Oferty (14)
Opis produktu

iPad mini Mocniejszy najmniejszy. IPad mini od samego początku lubiany jest za ergonomiczność i funkcjonalność. A dzisiaj jeszcze łatwiej się w nim zakochać. Ma czip A12 Bionic z systemem Neural Engine. Ekran Retina 7,9 cala z technologią True Tone.

I obsługuje Apple Pencil, którym uchwycisz każdy pomysł, kiedy tylko wpadnie Ci do głowy. To wciąż iPad mini. Ale ogromnie lepszy. Budowa Kompaktowy. Przenośny. Kieszonkowy. Dzięki lekkiej i smukłej konstrukcji iPad mini wspaniale sprawdza się w podróży.

Ma 6,1 mm grubości i waży zaledwie 300 gramów. Możesz go więc komfortowo nosić w dłoni albo jednym ruchem wyjąć z kieszeni czy torebki. Produktywność znikoma masa. A mocy masa. IPad mini wyposażony w czip A12 Bionic z systemem Neural Engine staje się jeszcze bystrzejszy.

Dzięki technice samouczenia w czasie rzeczywistym potrafi zobaczyć prawidłowości ukryte w informacji, przewidywać i wyciągać wnioski z doświadczeń. Mocy obliczeniowej wystarczy mu do pracy z wymagającymi aplikacjami w typu Adobe Photoshop CC, eksplorowania zwiększonej rzeczywistości i grania w realistyczne gry z grafiką tak dobrą, jak w konsolach.

ekran Retina ekran jest obfity. Jakością pikseli. Na wyświetlaczu iPada mini o przekątnej 7,9 cala zmieściliśmy aż 3 miliony pikseli. I każdy się liczy. Możesz komfortowo montować video w domu albo czytać książkę w parku.

Bo wysoka jasność, obszerna gama odcieni i warstwa antyodblaskowa perfekcyjny, pełen detali obraz i ostry jak brzytwa tekst. A ponieważ technika True Tone dynamicznie reguluje balans bieli, na ekranie wszystko wygląda naturalnie w każdym oświetleniu.

Aparaty Bądź w kontakcie. Kręć w HD. Szalej w AR. Przednim i tylnym aparatem iPada mini zrobisz atrakcyjne fotografie i nakręcisz efektowne video. A to dopiero początek. Możesz rozmawiać z przyjaciółmi poprzez FaceTime, skanować dokumenty i dodawać do nich adnotacje, a choćby projektować aranżacja salonu, wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość....

Podobne produkty w kategorii Tablety