Navitel T757 LTE Ocena produktu:

od 399,00 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Tablety
  • System operacyjny: Android
Oferty (5)
Opis produktu

NAVITEL T757 LTE to połączenie tradycyjnego tabletu i nawigacji samochodowej. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 8.1 Oreo, z dostępem do łączności GPS i GLONASS. Obszerny, siedmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x800 wytworzono w technologii IPS.Korzyści:Wyrazisty i nasycony barwami 7-calowy wyświetlacz dotykowy IPS w rozdzielczości 1280 x 800Obsługia dwóch kart SIM, a także karty microSD o obszerności do 128 GB16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM gwarantuje stabilne i szybkie działanie urządzeniaŁatwe połączenie z internetem i innymi urządzeniami oraz szybki transfer, dzięki LTE, Wi-Fi i BluetoothStabilne i zoptymalizowanie działania urządzenia pod kontroląsystemu Android 8.1 OreoFabrycznie zainstalowane oprogramowanie Navitel Navigator zawierające ostrzeżenia przed fotoradarami, możliwość wyboru trzech alternatywnych tras oraz wyszukiwarkę punktów POIRazem z tabletem użytkownik uzyskuje dostęp do szczegółowych map 47 krajów z dożywotnią, bezpłatną aktualizacjąUchwyt samochodowy w zestawie24 miesiące gwarancji Door-to-DoorEkran IPSDuży, siedmiocalowy wyświetlacz wytworzony w technice IPS pomoże Ci kontrolować wszystko, co dzieje się na drodze.

Urządzenie wyposażono w ekran 2.5D, dzięki temu obraz jest klarowny i ostry, niezależnie od ustawienia tabletu. Wbudowany G-czujka ułatwi konfigurację widoku w pionie albo w poziomie.Obsługa Dual SIMTablet obsługuje dwie karty SIM i karty microSD o obszerności do 128 GB.

16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM zagwarantuje stabilne i skuteczne działanie urządzenia. NAVITEL T757 LTE nieskomplikowane połączenie z internetem i innymi urządzeniami oraz szybki transfer, dzięki LTE, Wi-Fi i Bluetooth.Oprogramowanie do nawigacjiNAVITEL T757 LTE mieści fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Navitel Navigator.

Znajdują się w nim zaawansowane funkcje nawigacyjne - ostrzeżenia przed fotoradarami, dobór trzech alternatywnych tras i wyszukiwarka punktów POI. Razem z tabletem użytkownik otrzymuje dostęp do szczegółowych map 47 krajów z dożywotnią, darmową aktualizacją.

Aplikacja umożliwia także zakup dodatkowych map przy użyciu urządzenia.24 miesiące gwarancji Door-to-DoorKażdy użytkownik dostaje gwarancję door-to-door na okres 24 miesięcy. Nie musisz martwić się o dopełniające opłaty ani organizację procesu logistycznego.

Wszystko zrobimy za Ciebie!Zawartość pudełkaW komplecie z urządzeniem znajdują się dedykowane akcesoria: uchwyt samochodowy, podstawka, ładowarka samochodowa 12/24 V, ładowarka sieciowa, kabel micro-USB, instrukcja obsługi, a także karta gwarancyjna.

Podobne produkty w kategorii Tablety