Samsung Galaxy Tab A 10.1 T510 Ocena produktu:

od 799,00 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.1 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy: 5 Mpx
Oferty (9)
Opis produktu

GALAXY TAB A 10.1 DESIGN wyświetlacz produktywnOŚĆ PORÓWNAJ MODELE FAQ POZNAJ GALAXY TAB A 10.1 Stylowy, aluminiowy design Smukła 7,5 mm i lekka obudowa wielki wyświetlacz i wąskie ramki Dobra czytelność nawet w pełnym słońcu Długo działająca bateria Dodatkowa pamięć na Twoje fotografie i filmy Płynne i wydajne działanie Przestrzenny dźwięk Dolby Atmos 3D Funkcja Family Share: dziel się tym, co ważne Sterowanie urządzeniami zgodnymi ze SmartThings WSZECHSTRONNY I MULTIMEDIALNY Wielofunkcyjny tablet z mocnymi podzespołami, w tym ośmiordzeniowym procesorem, proponujewspaniałe wrażenia multimedialne, a do tego jest w znakomitej cenie.

Węższe ramki, 10,1-calowy oraz przestrzenny dźwięk Dolby Atmos sprawią, że Ty i Twoja rodzina będzieciecieszyć sięwciągającą rozrywką długimi godzinami. Jednolita, metalowa obudowa jednolita obudowaświetnie się pokazuje.

Galaxy Tab A jest lekki i możesz go wziąć wszędzie ze sobą, aby zrelaksować się, oglądając ulubiony serial.Waży mniej niż 470 g i mierzy jedynie 7,5 mm grubości. Konwencjonalny design obudowa przystępna jest w trzech uniwersalnych i zawsze popularnych kolorach: złotym, srebrnym i czarnym.

Wyprofilowane krawędzie dodają lekkości i komfortowe trzymanie urządzenia. WĘŻSZE RAMKI, BARDZIEJ WCIĄGAJĄCA ROZRYWKA Ramki zostały zminimalizowane. Dzięki temu 10.1-calowyekran wypełnia dzisiaj 80% powierzchni frontu urządzenia.

Możesz radować się jeszcze bardziej wciągającymi treściami. W dodatku, Galaxy Tab A wygodnie leży w Twoich rękach. RewelacyjnY OBRAZ, PORUSZAJĄCE BRZMIENIE Jasny ekran z solidnie nasyconymi kolorami Podziwiaj wyraźne obrazy na genialnym wyświetlaczu o optymalnej jasności.

ekran osiąga jasność 400 nitów, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźnym obrazem i żywymi kolorami, nawet gdy korzystasz z urządzenia w nasłonecznionym miejscu. Przestrzenny dźwięk Dolby Atmos 3D lepsze głośniki stereo i przestrzenny dźwięk wzbogacają wrażenia słuchowe.gwarantują bogate brzmienie, a także efekt zanurzenia się w dźwięku dobiegającym z wielu stron.

JEDNO URZĄDZENIE, KORZYŚCI DLA wszystkich W ciągłym kontakcie z bliskimi starczy, iż włączyszfunkcję Family Share, żeby dzielić się ważnymi informacjami z rodziną i ze znajomymi. Dodaj wydarzenie do kalendarza, notatkę, zdjęcie lub przypomnienie, a Twoi najbliżsi od razu zobaczą je na swym koncie.

Zabawa dla całej rodziny Oglądaj ulubione seriale, udostępniaj rodzinie i znajomym istotne albo zabawne newsy oraz bez obaw użycz tablet swoim dzieciom.Funkcja ekran startowy dzieci tworzy bezpieczne środowisko dla najmłodszych.

Możesz bronić dzieci przed dostępem do potencjalnie zgubnych treści. W dodatku, funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala ustawić limity czasu korzystania z urządzenia. Nauka i gra dla najmłodszych Pozwól dziecku na zabawę, podczas której rozwinie nowe umiejętności i kreatywność.

Łatwy w obsłudze aparat, bezpieczna przeglądarka, gry oparte na motywach LEGO w funkcji ekran startowy dzieci i mnóstwo innych atrakcyjnych aplikacji pozwolą dziecku na poznawanie świata. * Obrazy i znaki towarowe należą do LEGO Group.

Wszelkie prawa chronione. SmartThings - wszystko pod kontrolą Połącz i sprawdzaj wszystkie urządzenia oraz sprzęty elektroniczne Samsung, zgodne z aplikacją SmartThings. Dzięki temu, będą one ze sobą współpracować na co dzień.

* Współpracuje tylko z urządzeniami kompatybilnymi ze SmartThings i zależy od kraju. Zobacz kompatybilność sprzętów na www.samsung.com/smartthings. KomfortowA PRACA I ROZRYWKA Galaxy Tab A10.1 proponuje korzystną efektywność i płynne działanie.

obfita przestrzeń na dane sprawia, iż możesz pobrać więcej aplikacji i zapisać więcej plików oraz fotografii, nie obawiając się o miejsce*. Dodatkowo, możesz założyć kartę microSD i zwiększyć pamięć do 512 GB**.

Z długo działającą baterią o pojemności 6150 mAh, nie musisz się martwić, iż rozładuje się w najbardziej nieprzewidzianym momencie. * Rzeczywista liczba pamięci może się różnić w zależności od kraju lub regionu.

** Karta microSD sprzedawana osobno. Dostępność może się różnić w zależności od kraju i producenta. Komfortowa wielozadaniowość Układ natywnych aplikacji został zoptymalizowany pod kątem szerokiego ekranu tabletu.

Możesz uruchomić aplikacje jednocześnie, wyświetlając wszystkie niezbędne Ci dane. Uzyskuj wiadomości i komfortowo odpowiadaj na nie, w trakcie gdy surfujesz po Internecie. W PUDEŁKU PORÓWNAJ MODELE Galaxy Tab A 10.1 2019 Galaxy Tab A 10.1 2016 pokrywa Całość z Aluminium, 7.5mm, 470g Plastik, 525g wyświetlacz 10.1″ WUXGA (1920x1200), SBR: 80% 10.1′′ WUXGA (1920x1200), sAMOLED, SBR: 74.9% APARAT 8 MP AF (F1.9) + 5 MP FF (F2.2) 8 MP AF (F1.9) + 2 MP FF (F2.2) PROCESOR Lassen O+ (Octa 2×1.8 GHz + 6×1.6 GHz) Samsung Exynos 7 Octa 7870 (Octa 1.6 GHz, ARM Cortex-A53, 64-bit) PAMIĘĆ 2/3 GB RAM + 32 GB ROM, do 512 GB microSD* 2 GB RAM + 16 GB ROM, do 200 GB microSD* BATERIA I ŁADOWANIE 6,150 mAh 7,300 mAh w dodatku 2 głośniki stereo, Dolby Atmos 3D efekt Akcelerometr, Kompas wymiary 149.4 × 245.2 × 7.5 mm 155.3 × 254.2 × 8.2 mm * Karta jest sprzedaw

Podobne produkty w kategorii Tablety