Samsung Galaxy Tab A 8.0 T290 Ocena produktu:

od 735,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 8.0 "
  • Rozdzielczość: 1280 x 800 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB
Oferty (3)
Opis produktu

DESIGN FUNKCJE W OPAKOWANIU SPECYFIKACJA NAJWAŻNIEJSZE cechy GALAXY TAB A8 Podwójne głośniki specyficzny dźwięk stereo. Aplikacja Tryb Dziecko Bez obaw możesz dzielić go z dzieckiem. Pojemność baterii - 5,100mAh Więcej mocy na cały dzień.

Wielkość wyświetlacza - 8.0" świetny do oglądania filmów i seriali. DESIGN zawsze przy Tobie Miej go zawsze ze sobą. Kompaktowy i smukły design zapewnia wygodę wykorzystywania w każdym miejscu. Wydajność urządzenia i jego praktyczny wygląd nie tylko spełniają podstawowe funkcje,niezwykle poprawnie się prezentują.

poręczny design Wakacje, podróż służbowa, zabawa z dziećmi? Galaxy Tab A Galaxy Tab A znakomicie sprawdzi się w każdej sytuacji. Urządzenie cechuje się na dodatek idealnym wykonaniem. Potężna, metalowa pokrywa przedstawia elegancję pod każdym kątem.

Wygoda wykorzystywania Galaxy Tab A może być trzymany w jednej ręce bez wysiłku. Węższe krawędzie i lżejsza obudowasprawiają, iż pracuje się z nim wygodnie, bez nadmiernego wysiłku. Zabierz swój przenośny tablet w dowolne miejsce - do pracy, nauki albo rozrywki.

Wygoda ma znaczenie Wygoda i gwarancja użytkowania jest najważniejsza. W Galaxy Tab A rozszerzyliśmy powierzchnie ekranupozbywając się przycisku home. Logo przesunęliśmy na tylną obudowę. Także miejsce głośników uległo zmianie.

Umieszczenie ich w dolnej obudowie pozwoliło na utrzymanie smukłego designu. Przykuwa wzrok Oglądaj jak uwielbiasz - zarówno w pionie jak i poziomie. Doskonałe doznania wizualne dostarcza ekran 8” 16:10 o rozdzielczości 1280x800 px.

dzisiaj ponadto zyskujesz darmowy dostęp do ulubionych treści na YouTube Premium. Oglądaj bez reklam i bez przerywania*. *przystępność usługi YouTube Premium może się różnić w zależności od kraju i regionu.

Użytkownicy muszą przyłączyć swoje konto do YouTube Premium, aby móc korzystać z wszelkich funkcjonalności. ** Promocja "Do 2 miesięcy dostępu do YouTube Premium i YouTube Music w prezencie dla użytkowników wybranych urządzeń z serii Galaxy".trwa od 20.02.2019 r.

do 29.02.2020 r., a rejestracja w YouTube Premium jest osiągalna do 31.03.2020 r. Obowiązują szczegółowe warunki i wyłączenia, w tym konieczność rejestracji karty płatniczej. Szczegóły na stronie producenta.

Dopracowany wygląd Galaxy Tab A to przyciągający wzrok tablet o dopracowanym designie. Na uwagę zasługuje jego lekka waga - 347 gram. Wybierz swoja wersję kolorystyczną - czarną albo metaliczną i wyruszaj w drogę.

*przystępność kolorów artykułu może różnić się w zależności od kraju, regionu i operatora. **Rzeczywista waga towaru może być w niewielkim stopniu inna od przekazanej. FUNKCJE Nauka i zabawa dla najmłodszych Galaxy Tab A wyekwipowany został w Tryb Dziecko, dzięki czemu Twoje dziecko w sposób bezpieczny i pod stałą kontrolą będzie poruszać się w wirtualnym świecie.

dobór aplikacji i narzędzi z powodzeniem rozwinie kreatywność dziecka. *Zawartość aplikacji Samsung Tryb Dziecko różni się w zależności od kraju i regionu. Płótno Bobby'ego Szkicuj, koloruj obrazki, zdrapuj i rysuj piaskiem.

Moje studio artystyczne Udekoruj swoje fotografie rysując po nich i przyklejając naklejki wideo Cooki'ego Oglądaj tylko te filmy, które zostały objęte kontrolą rodzicielską Wioska znajomych Crocro Buduj i dekoruj domy dla postaci z Kids Home Przygoda Crocro Gra, ucząca podstaw programowania dla najmłodszych Mój telefon Wyselekcjonowane kontakty dla dziecka Moja oglądarka Pozwól dzieciom na oglądanie wybranych przez siebie stron Mój aparat Aparat wyposażony w zabawne naklejki, którymi możesz udekorować swoje zdjęcia Mój magiczny dyktafon Zabawne efekty dźwiękowe, które można użyć na własnym głosie Lisa i jej zespół muzyczny Stwórz zabawne dźwięki za pomocą instrumentów, odgłosów zwierząt czy pojazdów Moja galeria oglądaj zdjęcia zrobione poprzez dziecko i inne, wybrane poprzez rodziców Ostrzejsze fotografie i wyraźniejsze filmy Od teraz wspomnienia możesz zachować na dłużej i w udoskonalonej jakości.

Rób fotografie i nagrywaj dzięki dwóm aparatom. Do dyspozycji masz tylny aparat 8MP i przedni aparat 2MP. Synchronizacja i podmiana informacji Wymieniaj się aplikacji - Kalendarzem, Notatkami, Multimediami gdziekolwiek jesteś.

mając konto Samsung, odległości nie są juz przeszkodą. Z powodzeniem i z dużą łatwością możesz wymieniać się zdjęciami, video, wydarzeniami i notatkami. Brak obaw o rozładowanie urządzenia Dużo mocy w niewielkim urządzeniu.

Bateria o objętości 5,100mAh pozwala radować się z używania przez szczególnie długi czas. Swobodnie korzystaj z Galaxy Tab A choćby wyjątkowo daleko od domu. *typowa wartość przetestowana przez zewnętrzne laboratorium.

standardowa wartość to estymowana przeciętna wartość z uwzględnieniem odchyleń w objętości baterii pomiędzy próbkami baterii testowanymi zgodnie z IEC 61960. Śladowa pojemność wynosi 4,980mAh. Rzeczywisty czas pracy baterii może różnić się w zależności od sieci, sposobu używania i innych czynników.

Korzystaj jak uwielbiasz Zarządzaj wyświetlaczem jak lubisz. Interfejs Użytkownika daje możliwość porządkowania treści na ekranie i wyświetlan

Podobne produkty w kategorii Tablety