• Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 8.0 "
  • Rozdzielczość: 1280 x 800 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB

DESIGN FUNKCJE W OPAKOWANIU SPECYFIKACJA NAJWAŻNIEJSZE parametry GALAXY TAB A8 Podwójne głośniki Wysokiej jakości dźwięk stereo. Aplikacja Tryb Dziecko Cyfrowy plac zabaw dla Twojego dziecka. Pojemność baterii - 5,100mAh spora bateria pozwala zapomnieć o ładowarce.

Wielkość wyświetlacza - 8.0" adekwatny widok jednocześnie w pionie, jak i w poziomie. DESIGN za każdym razem tam, gdzie Ty Galaxy Tab A łączy wysoką skuteczność i praktyczny design. To tablet, który nie tylko idealnie spełnipodstawowe funkcje, ale także znakomicie się prezentuje.

Dzięki kompaktowemu i smukłemu designowi łatwo posiada się w rąk i może towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie. Uniwersalny design Galaxy Tab A sprawdza się nadzwyczajnie w każdej sytuacji, na spotkaniu służbowym i w podróży z dziećmi.

Jego metalowa obudowa jest nie tylko wytworna, ale także istotnie bardziej wytrzymała. Lekki i smukły Nie uwierzysz, jak łatwo Galaxy Tab A8 zwiąże się do Twojej dłoni. Węższe krawędzie i lżejsza obudowa powodują, że trzyma się go pewnie i zarazem komfortowo.

teraz możesz w pełni komfortowo korzystać z tabletu choćby poprzez niemało godzin. Zaprojektowany z myślą o wygodzie W Galaxy Tab A pozbyliśmy się przedniego przycisku home i przesunęliśmy logo na tylną obudowę,powiększyć powierzchnię ekranu oraz komfort używania.

Podwójne głośniki umieściliśmy w dolnej części tabletu, co pozwoliło na utrzymanie smukłego designu. Metalowa tylna obudowa dodaje całości wyszukanego sznytu. Nie oderwiesz od niego wzroku Galaxy Tab A został wyposażony w wyświetlacz 8” 16:10 o rozdzielczości 1280x800 px, by zapewnić słuszny widok równocześnie w pionie, jak i w poziomie.

Jeśli uwielbiasz oglądać lub streamować, zyskasz bezpłatny dostęp do YouTube Premium – wszystkie treści będą przystępne bez reklam i bez przerywania*. *dostępność usługi YouTube Premium może się różnić w zależności od kraju i regionu.

Użytkownicy muszą przyłączyć swoje konto do YouTube Premium, aby móc korzystać z wszystkich funkcjonalności. ** Promocja "Do 2 miesięcy dostępu do YouTube Premium i YouTube Music w prezencie dla użytkowników wybranych maszyn z serii Galaxy".trwa od 20.02.2019 r.

do 29.02.2020 r., a rejestracja w YouTube Premium jest możliwa do 31.03.2020 r. Obowiązują szczegółowe warunki i wyłączenia, w tym konieczność rejestracji karty płatniczej. Detale na stronie producenta.

poręczny i podręczny zawsze odszukasz miejsce,zabrać Galaxy Tab A w drogę. Jest nie tylko smukły, ale i lekki (347 gram), dlatego jest nietrudny w użyciu także dla dzieci. Tablet jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej albo metalicznej, uniwersalnych w każdej sytuacji.

*przystępność barw artykułu może różnić się w zależności od kraju, regionu i operatora. **Rzeczywista waga produktu może być w niewielkim stopniu inna od przekazanej. FUNKCJE Do nauki i do zabawy Aplikacja Samsung Tryb Dziecko* zezwala na stworzenie bezpiecznego środowiska dla dziecka.

starczy wybrać ikonkę na pulpicie, żeby znaleźć mnóstwo aplikacji z bohaterami z wirtualnego świata. Kontrola Rodzicielska zezwala na monitorowanie działań na tablecie, więc możesz go udostępnić dziecku z czystym sumieniem.

*Zawartość aplikacji Samsung Tryb Dziecko różni się w zależności od kraju i regionu. Płótno Bobby'ego Szkicuj, koloruj obrazki, zdrapuj i rysuj piaskiem. Moje studio artystyczne Udekoruj swoje fotografie rysując po nich i przyklejając naklejki wideo Cooki'ego Oglądaj tylko te filmy, które zostały objęte kontrolą rodzicielską Wioska znajomych Crocro Buduj i dekoruj domy dla postaci z Kids Home Przygoda Crocro Gra, ucząca podstaw programowania dla najmłodszych Mój telefon Wyselekcjonowane kontakty dla dziecka Moja oglądarka Pozwól dzieciom na przeglądanie wybranych poprzez siebie stron Mój aparat Aparat wyekwipowany w zabawne naklejki, którymi możesz udekorować swoje fotografie Mój magiczny dyktafon Zabawne efekty dźwiękowe, które można wykorzystać na własnym głosie Lisa i jej zespół muzyczny Stwórz zabawne dźwięki za pomocą instrumentów, odgłosów zwierząt czy pojazdów Moja galeria oglądaj fotografie zrobione przez dziecko i inne, wybrane przez rodziców pokaźniejsza rozdzielczość, więcej możliwości Galaxy Tab A został zaopatrzony w tylny aparat 8MP, a także w przedni aparat 2MP, idealny do robienia selfie.

Dzięki nim zachowasz najbłyskotliwiejsze momenty w życiu na dłużej. Pozostań w kontakcie Użytkownicy mający konto Samsung mają możliwość dzielenia się zawartością aplikacji Kalendarz, Notatki i Galeria.

Dzięki natychmiastowemu udostępnianiu zdjęć, wideo, wydarzeń i notatek możesz utrzymać bliski kontakt choćby z tymi, którzy są daleko. Bezawaryjna bateria Galaxy Tab A oferuje więcej mocy niżeli byś się spodziewał po tablecie o tak niewielkim rozmiarze.

Bateria 5,100mAh pozwala zapomnieć o ładowarce na długi czas i swobodnie korzystać z urządzenia choćby daleko od domu czy mając niemało do przejrzenia. *typowa wartość przetestowana przez zewnętrzne laboratorium.

typowa wartość to estymowana przeciętna wartość z uwzględnieniem odchyleń w objętości baterii między prób

Podobne produkty w kategorii Tablety