Samsung Galaxy Tab S4 10.5 T830

chwilowy brak towaru

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.5 "
  • Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 64 GB

SM-T835 Galaxy Tab S4 Galaxy Tab S4 Samsung DeX udoskonalony S Pen nowy design smart home PorównajW opakowaniu Wielozadaniowy Wielofunkcyjny SPen wyświetlacz 10,5"/16:10 Przestrzenny dźwięk Możliwość powiększenia pamięci do 400 GB Galaxy Tab S4 z nowo zaprojektowanym rysikiem S Pen i klawiaturą, umożliwia pracę jak na komputerze, proponując przy tym mobilność.

Jest perfekcyjny do pracy i do rozrywki. Smukła ramka, spory ekran i głośniki stereo dostrojone przez AKG sprawiają, iż jest doskonały do oglądania ulubionych filmów czy seriali. Funkcje SmartThings pozwalają kontrolować urządzenia AV i IoT w bardziej inteligentny sposób.

gotowy do pracy - zawsze i wszędzie Wszystko czego potrzebujesz, by efektywnie działać, możesz mieć za każdym razem przy sobie. Użyj etui z klawiaturą i rysika S Pen, a bez trudu wykonasz każde pilne zadanie, nawet będąc daleko od biura.

10,5-calowy ekran, szybki procesor i szeroka przestrzeń do przechowywania danych sprawią, że praca będzie przebiegała sprawnie i wygodnie. Samsung DeX na tablet. Odkryj nowe możliwości Stacja DeX usprawni Twoje działania.

W trybie Standalone korzystaj z interfejsu podobnego do komputera, choćby bez monitora lub klawiatury Book Cover. Możesz też zoptymalizować miejsce pracy, podłączając monitor za pomocą adaptera HDMI, aby w Dual Modewykonywać sporo zadań równocześnie albo bardziej skomplikowane projekty.* *Adapter HDMI, klawiatura i monitor nie są dołączone do zestawu.

Microsoft Office wymaga zakupienia licencji poprzez użytkownika. Samsung DeX wspiera HD+/FHD. Adapter HDMI zezwala na podłączenie monitora zewnętrznego i korzystanie na nim z Samsung DeX. Interfejs użytkownika rzeczywistego towaru może się różnić.

sugerowane akcesoria dla Galaxy Tab S4: Adapter Multi Port (EE-P5000B), Adapter HDMI (EE-HG950), przewód DeX (EE-I3100). Modele mogą się różnić w zależności od kraju. Przeciągnij i upuść, rozszerz okna.

Praca jak na komputerze W DeX Mode możesz wyświetlać aplikacje w trybie pełnoekranowym. Pracuj produktywniej i korzystaj z prędkiej metody „przeciągnij i upuść” przenosząc zdjęcia, pliki i teksty pomiędzy dokumentami albo komunikatorami.

* Nie wszystkie aplikacje można zmaksymalizować lub w inny sposób dostosować. ** Ta funkcja umożliwia użytkownikom przenoszenie plików z Moich plików albo galerii do wiadomości e-mail, Gmaila, MS Office, wiadomości albo Notatek Samsung.

wydajny procesor i rozszerzalna pamięć. Sprawna wielozadaniowość stworzony w 10-nanometrowym procesie technicznym procesor oferuje wysoką produktywność i niskie zużycie energii. Zezwala na równoczesną pracę na kilku projektach, oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości i granie bez zacinania się.

ma 64 GBwbudowanej pamięci, z możliwością jej powiększenia kartą microSD o pojemności do 400 GB, aby pomieścić wszystkie potrzebne multimedia*. *Karta nie jest dołączona do zestawu. Udoskonalony S Pen Korzystanie z zaprojektowanego na nowo rysika jest jeszcze komfortowojsze, przypomina bowiem posługiwanie się prawdziwym piórem.

wspaniale sprawdza się do robienia notatek, rysowania i wysyłania graficznych wiadomości. Wprowadza zaawansowane możliwości w postępowej komunikacji. Nie wymaga ładowania komfortowy chwyt Screen Off Memo nawet 100 stron notatek ergonomiczny design.

nieszablonowa wygoda użytkowania Nowy S Pen ma 9,2 mm średnicy i węższą końcówkę z elastomeru, która pozwala na płynne pisanie. Korzysta się z niego tak komfortowo, jak z długopisu. Co więcej, rysik nie wymaga uzupełniającego ładowania, gdyż ładuje się bezpośrednio w urządzeniu.

Screen Off Memo. Szczególnie zastosowaneczny Zapisz zanim zapomnisz! Twórz błyskawicznie notatki nawet przy wyłączonym ekranie. Dodaj je do ekranu startowego: sprawdzaj, edytuj i dziel się z innymi Twoją kreatywnością.

Możesz utworzyć do 100 stron i zachować je w Samsung Notes. * Działa jednocześnie w trybie pionowym, jak i poziomym. Twórz i dziel się. Bądź w kontakcie Wysyłaj innym wykonane poprzez siebie wiadomości. Oryginalne, bo napisane odręcznie i zabawnie przyozdobione.

Twórz GIF-y, animowane Live Message z nastrojowymi efektami i śmiało komunikuj się z bliskimi. Tłumaczenia. Progresywna komunikacja Przesuń rysikiem nad obcojęzycznym tekstem i natychmiast przejrzyj jego tłumaczenie.

Optyczne rozpoznawanie znaków proponuje nie tylko tłumaczenia, ale także szybkie przeliczanie wszelkich miar i walut. ZanuRZ się w rozrywce 10-calowy ekran Super AMOLED, zagwarantuje żywe kolory i perfekcyjnej jakości obraz.

A doskonałe brzmienie gwarantują cztery głośniki dostrojone przez AKG z obsługą dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS. Cztery głośniki Długo działająca bateria Dźwięk przestrzenny obszerniejszy ekran. Pełniejsze wrażenia W Galaxy Tab S4 ramki posiadają zaledwie 10.9 mm szerokości.

Tylko tyle, żeby zmieścić skaner tęczówki i przedni aparat. Dzięki czemu, ekran jest dzisiaj większy i komfortowojszy w użytkowaniu. Wytrzymała bateria. Długa zabawa Z baterią o obszerności 7300 mAh możesz grać w gry, oglądać filmy i inne treści do czasu, aż chcesz.

W pełni naładowany Galaxy Tab S4 może odtwarzać do 15 godzi

Podobne produkty w kategorii Tablety