Samsung Galaxy Tab S5e 10.5 T725 LTE Ocena produktu:

od 1825,00 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Tablety
  • Przekątna ekranu: 10.5 "
  • Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
  • System operacyjny: Android
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 64 GB
Oferty (14)
Opis produktu

GALAXY TAB S5e design wyświetlacz wydajność Zabezpieczenia porównaj modele FAQ POZNAJ GALAXY TAB S5e Nowy stylowy design wyjątkowo lekka i smukła aluminiowa obudowa Niemal bezramkowy wyświetlacz sAMOLED 10.5ʺ komfortowa i szybka obsługaz One UI 14,5 godzin pracy Możesz równocześnie przeglądać zdjęcia i korzystać z chatu dzięki komfortowej wielozadaniowości Dodatkowa pamięć na Twoje fotografie i filmy Cztery głośniki dostrojone poprzez AKG Funkcja Family Share: dziel się tym, co ważne Sterowanie urządzeniami zgodnymi ze SmartThings wygodny w podróży i nie tylko progresywna aluminiowa pokrywa jest wyjątkowo lekka i smukła.

Tab S5e rewelacyjnie spełni oczekiwania w każdej podróży: podczas codziennego dojazdu do pracy lub wakacyjnego wyjazdu. Surfuj po Internecie, oglądaj filmy i obrazy na dużym 10,5'', wciągającym wyświetlaczu o proporcjach ekranu 16:10.

Podziwiaj zachwycające barwy i mnogość detali, jakie oferuje Ci ekran sAMOLED. Efektowne wzornictwo dopracowane z myślą o mobilności Lekki i przenośny Ma tylko 5,5 mm grubości i waży zaledwie 400 g.

Dlatego, możesz mieć go za każdym razem przy sobie. W każdej chwili i miejscu otworzysz i wygodnie sprawdzisz dokumenty z pracy albo zrelaksujesz się, oglądając ulubiony serial. Stylowy Wyrafinowane wzornictwo rewelacyjnie nadaje się do Twojego stylu.

jednolita obudowa z polerowanego metalu jest przystępna w trzech konwencjonalnych kolorach: złotym, srebrnym i czarnym. Wyprofilowane krawędzie wyglądają atrakcyjnie i wygodny chwyt. Od razu widać to, co ważne Tablet otrzymał interfejs One UI, który w zupełnie nowy sposób demonstruje dane.

znaczne sekcje, wyeliminowanie nadmiaru treści i więcej przestrzeni powodują, że jest bardziej czytelny i łatwiejszy w obsłudze. DLA fanów FILMÓW I MUZYKI nawet w podróży, za każdym razem masz dostęp do ulubionych treści.

Co dziś wybierzesz: kolejne odcinki na Netflixie, czy nową playlistę na Spotify*? 10,5 calowy wyświetlacz sAMOLED zagwarantuje genialne barwy, wysoką jasność i kontrast. A 4 głośniki z technologią Dolby Atmos gwarantują czysty i bogaty dźwięk, który otoczy Cię z wszystkich stron.

* Wymagane jest członkostwo w serwisie streamingowym Netflix, w dodatku usługi i treści Netflix mogą się różnić w zależności od kraju. Przed przeprowadzką do innego kraju pamiętaj, żeby potwierdzić w samym serwisie, które filmy i programy będą dla Ciebie przystępne.

Aplikacja Spotify jest przystępna wyłącznie w krajach obsługiwanych przez serwis;może również nie być dostępna, jeśli podróżujesz zagranicą. Rewelacyjnie dostrojony, aby wiernie odtwarzać dźwięki Bogate brzmienie dzięki 4 głośnikom Dostrojone poprzez AKG głośniki oferują bogaty dźwięk, umocnione basy i realistyczne brzmienie.

Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos Dźwięk otacza Cię z wszelkich stron, więc czujesz się jakbyś był we wnętrzu akcji. Długa zabawa z wydajną baterią nawet 14,5 godziny oglądania ulubionych treści zagwarantuje bateria o objętości 704...

Podobne produkty w kategorii Tablety