Ctouch Monitor interaktywny leddura xts 98 inch 20p uhd

chwilowy brak towaru

  • Producent: CTOUCH
  • Kategoria: Tablice interaktywne

CTOUCH to artykuł holenderskiego producenta najnowocześniejszych monitorów interaktywnych najwyższej jakości. Monitory tej firmy pozwalają na organizację nieprzeciętnego stanowiska do nauki, pracy i rozrywki. Pozostały one zaprojektowane według innowacyjnych standardów i wzorów, mają wysoką jakość obrazu i pozostały zaopatrzone w inteligentne rozwiązania dotykowe. W każdym w nich klient może dostrzec dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół jednocześnie od strony zastosowanych technice jak i designu.

CTOUCH Leddura xts 98 ma rozwiązanie all-in-one, które pozostało tworzone by wspomóc kreatywność i zwiększyć zaangażowanie uczestników zajęć szkolnych lub spotkań biznesowych. Ekran wyekwipowany jest w 20-punktową technikę dotyku Surface Light Wave, która została zastosowana z myślą o pracy grupowej i wygodnym korzystaniu z gestów w systemach Windows 8.1, 10 oraz Android.

zastosowany system Android umożliwia korzystanie z możliwości monitora interaktywnego choćby w sytuacji, gdy w pobliżu nie ma żadnego komputera. Moduł pozwala na bezproblemową obsługę tworzyw w wysokich rozdzielczościach, np. UHD lub 4K. Wyświetlacz też system nagłośnieniowy, który obejmuje 2 wysokiej klasy głośniki o mocy 12 W RMS każdy.

serię Leddura XTS eksponuje na dodatek niesamowicie szczegółowy i płynny obraz przystępny dzięki matrycy o rozdzielczości UHD (3840 x 2160), która działa w częstotliwości 60 Hz. Dodatkowo, ma specjalne złącze EZ Slot, które pozwala rozbudowywać monitor np. O przeznaczony panel głośnikowy, pisak elektroniczny, uzupełniające porty czy router wi-fi. Serię Leddura XTS wspiera ponadto standard OPS, który pozwoli na integrację monitora z asygnowanym komputerem PC.

Najwyższa jakość wykonania CTOUCH potwierdzona jest aż 3-letnią gwarancją producenta, którą można przedłużyć choćby do 7-lat!

przystępne rozmiary w ramach linii Leddura xts to 75" i 98".

Wszystkie monitory CTOUCH dostarczane są z oprogramowaniem RM Easiteach w języku polskim. Oprogramowanie to pozostało produkowane z myślą o edukacji i niesie ze sobą zestaw m. In. Ponad 4.500 materiałów w bazie, bank widżetów oraz przekształcanie tekstu na mowę.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu