Apple iPhone 6s 32GB Ocena produktu:

od 889,00 PLN

oszczędzasz do 41%

 • Producent: Apple
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: iOS
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 1334 x 750
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 32 GB
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy: 12 Mpx
 • Aparat przedni: 5 Mpx
 • Czas czuwania: 250 h
 • Czujniki: akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, barometr, czujnik światła
 • Komunikacja: Bluetooth, WiFi, NFC
 • Funkcje: czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 1715 mAh
 • Rodzaj karty SIM: nano SIM
 • Liczba rdzeni: 2
Oferty (13)
Opis produktu
Opis
Opis towaru

Smartfon Apple, który optycznie jest wyjątkowo podobny do poprzedniego modelu kalifornijskiego giganta. Wyłącznie optycznie, ponieważ zmieniło się „wyłącznie wszystko". Smartfon posiada obły profil obudowy i podwójnie jonizowane szkło zaprojektowane specjalnie na potrzeby iPhone 6s. Znikoma różnica w rozmiarach sprawia, że urządzenie zachowuje swą ergonomię, użyteczność i komfortowe korzystanie jedną ręką. Rozszerzona waga ze 129 do 143 gramów nie czyni go ciężkim — dzięki niej pewniej trzyma się go w dłoni.

Procesor A9 złożony z dwóch rdzeni dba o efektywność oraz niesamowicie szybką i płynną pracę smartfona. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż dwa rdzenie procesora Apple nie są tym samym, co dwa rdzenie sprzętów z systemem operacyjnym Android. Apple stosuje bardziej złożone rdzenie o pokaźniejszej produktywności, dlatego smartfon pracuje niemal dwukrotnie szybciej od poprzedniego modelu. IPhone 6s został zaopatrzony w 2GB pamięci RAM, Bluetooth 4,2, a także udoskonalony moduł sieci Wi-Fi pracujący w trybie 2,4 GHz i 5 GHz.

Jak każdy iPhone, także 6s charakteryzuje nieprzeciętna jakość ekranu. Jest czytelny w przeróżnych warunkach otoczenia, także w świecącym słońcu i nieprzeciętnie odzwierciedla barwy. Wyświetlacz korzysta z technologii 3D Touch, która mierzy siłę nacisku na ekran. Ułatwia ona korzystanie z wielu funkcji smartfona, umożliwiając pomiędzy innymi błyskawicznie i wygodnie podglądać zdjęcie, zawartość wiadomości albo wykonywać niektóre czynności jednym zamiast kilkoma ruchami palca.

W iPhone 6s lepszo też aparat. Przedni ma 5 Mpix i funkcję Retina Flash, która doświetla twarz. Zmiana matrycy głównego z 8 Mpix na 12 Mpix z obiektywem f/2,2 pozwala wykonywać wysokiej jakości zdjęcia o wyśmienitej ostrości w żywych i naturalnych kolorach. również nagrywanie filmów w jakości 4K z częstotliwością 30 klatek na sekundę. W dodatku kamera smartfona ma tryb time lapse, który rejestruje video w zwolnionym tempie spowalniając je cztero- albo ośmiokrotnie. Tryb pracuje w rozdzielczości 1080p (120 kl/s), a także 720p (240 kl/s).

Dzięki funkcji Live Photos iPhone może robić fotografie z animacją. Uruchomienie spustu migawki sprawia, iż smartfon wraz ze zdjęciem zapisuje 1,5 sekundy przed i po wciśnięciu migawki. Pozwala to posiadać 3-sekundowe animowane zdjęcia w galerii, które aktywuje się przy pomocy 3D Touch. Zdjęcia takie można udostępniać osobom, które mają starsze modele smartfona Apple. Smartfon iPhone 6s zabezpiecza technologia Touch ID. Dzięki niej wszystko jest w jednym palcu. Przycisk z zastosowaniem panelu dotykowego lokalizuje dotyk palca, dokładnie skanuje jego linie papilarne i pozwala momentalnie odblokować urządzenie.

Apple iPhone 6S 32GB Space Gray (MN0W2PM/A)

Smartfon Apple, który wizualnie jest nad wyraz podobny do poprzedniego modelu kalifornijskiego giganta. Jedynie widocznie, ponieważ zmieniło się „tylko wszystko". Smartfon posiada obły profil pokrywy i podwójnie jonizowane szkło zaprojektowane specjalnie na potrzeby iPhone 6s. Niepokaźna różnica w rozmiarach sprawia, że urządzenie zachowuje swą ergonomię, poręczność i wygodne korzystanie jedną ręką. Powiększona waga ze 129 do 143 gramów nie czyni go ciężkim — dzięki niej pewniej trzyma się go w dłoni.

Procesor A9 złożony z dwóch rdzeni dba o wydajność, a także niesamowicie szybką i płynną pracę smartfona. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż dwa rdzenie procesora Apple nie są tym samym, co dwa rdzenie maszyn z systemem operacyjnym Android. Apple stosuje bardziej złożone rdzenie o pokaźniejszej skuteczności, dlatego smartfon pracuje niemal dwukrotnie szybciej od poprzedniego modelu. IPhone 6s pozostał wyekwipowany w 2GB pamięci RAM, Bluetooth 4,2 i udoskonalony moduł sieci Wi-Fi pracujący w trybie 2,4 GHz i 5 GHz.

Jak każdy iPhone, także 6s cechuje perfekcyjna jakość ekranu. Jest czytelny w rozmaitych warunkach otoczenia, też w świecącym słońcu, a także świetnie odzwierciedla odcienie. Wyświetlacz korzysta z technologii 3D Touch, która mierzy siłę nacisku na ekran. Upraszcza ona korzystanie z wielu funkcji smartfona, umożliwiając między innymi błyskawicznie i wygodnie podglądać zdjęcie, zawartość wiadomości albo wykonywać niektóre czynności jednym zamiast kilkoma ruchami palca.

W iPhone 6s ulepszono też aparat. Przedni ma 5 Mpix i funkcję Retina Flash, która doświetla twarz. Zmiana matrycy głównego z 8 Mpix na 12 Mpix z obiektywem f/2,2 pozwala wykonywać wysokiej jakości fotografie o nieprzeciętnej ostrości w żywych i naturalnych kolorach. także nagrywanie filmów w jakości 4K z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Ponadto kamera smartfona posiada tryb time lapse, który rejestruje video w zwolnionym tempie spowalniając je cztero- lub ośmiokrotnie. Tryb pracuje w rozdzielczości 1080p (120 kl/s) i 720p (240 kl/s).

Dzięki funkcji Live Photos iPhone może robić zdjęcia z animacją. Uruchomienie spustu migawki sprawia, iż smartfon wraz ze zdjęciem zapisuje 1,5 sekundy przed i po wciśnięciu migawki. Pozwala to posiadać 3-sekundowe animowane fotografie w galerii, które aktywuje się za pomocą 3D Touch. Zdjęcia takie można udostępniać osobom, które mają starsze modele smartfona Apple. Smartfon iPhone 6s zabezpiecza technologia Touch ID. Dzięki niej wszystko jest w jednym palcu. Przycisk z wykorzystaniem panelu dotykowego wykrywa dotyk palca, dokładnie skanuje jego linie papilarne i pozwala prędko odblokować urządzenie.

Apple iPhone 6S 32GB Space Gray (MN0W2PM/A)
Specyfikacja technologiczna towar
producent
Kod producenta
MN0W2PM/A
EAN
190198057044
dane podstawowe
Klasa premium
Szary
technologiczne
Apple A9
Dual Core
Pamięć RAM
2 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSDPA+
HSPA
HSPA+
HSUPA
WAP
XHTML
Lightning
miniJack 3.5mm
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
5
Internetowe
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
czujnik geometryczny
detektor oświetlenia w otoczeniu
czujnik światła
sensor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Latarka
Przyspieszeniomierz
Słownik T9
Swype
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
kabel USB
Ładowarka
Słuchawki douszne EarPods z pilotem i mikrofonem
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
firma
Kod producenta
MN0W2PM/A
EAN
190198057044
dane podstawowe
Klasa premium
Szary
techniczne
Apple A9
Dual Core
Pamięć RAM
2 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSDPA+
HSPA
HSPA+
HSUPA
WAP
XHTML
Lightning
miniJack 3.5mm
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
ekran Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
5
Internetowe
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
detektor geometryczny
sensor oświetlenia w otoczeniu
detektor światła
czujnik zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Latarka
Przyspieszeniomierz
Słownik T9
Swype
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
przewód USB
Ładowarka
Słuchawki douszne EarPods z pilotem i mikrofonem

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe