Honor 20 PRO Ocena produktu:

od 1999,00 PLN

  • Producent: Honor
  • Kategoria: Telefony komórkowe
  • System operacyjny: Android
  • Komunikacja: WiFi, Bluetooth, LTE, 3G
  • Funkcje: GPS, odtwarzacz MP3
  • Liczba rdzeni: 8
Oferty (3)
Opis produktu
kompletnie przeprojektowana budowa czterech aparatów z najnowszą technologią fotograficzną i video pozwala robić profesjonalnie wyglądające fotografie w praktycznie każdym świetle.

Inspiracja. Kreatywność. Cud.
Autoportrety w wysokiej rozdzielczości 32 MPx. Ultra śladowy aparat 4,50 mm wbudowany w wyświetlacz.

sensor linii papilarnych w bocznej ścianie.
prędki i jeszcze bardziej intuicyjny aniżeli kiedykolwiek. HONOR 20 PRO jest zaopatrzony we zaimplementowany przycisk włączania / wyłączania w bocznej ścianie z czujnikiem linii papilarnych. Odblokuj telefon jednym dotknięciem.

Cała uwaga skupiona tylko na telefonie.
Dynamiczny holograficzny design HONOR 20 PRO został zaprojektowany, żeby podkreślić Twój fason, równocześnie poprawnie wyglądając w rąk, tworząc subtelne wzory i refleksy, które świecą i poruszają się w rozmaitych grach światła i cienia w wielowymiarowym efekcie.

Najwyższy test przenośny DxOMark na świecie - 111 punktów.
Uzyskał drugą najlepszą ocenę dla aparatu w smartfonie „HONOR 20 PRO jest bardzo blisko górnej tabeli liderów DxOMark Mobile z prawidłowymi wynikami zdjęć i filmów i bez widocznych słabości".
-DxOMark

Cztery profesjonalnie wyglądające aparaty mieszczące się w kieszeni.
Wybieraj spośród super szerokokątnego obiektywu do robienia olśniewających krajobrazów, teleskopowego obiektywu ultra zoom, makro obiektywu do robienia przepięknych zbliżeń lub typowego obiektywu do rutynowych fotografii.

Uchwyć ważne momenty.
Główny aparat 48 MPx rejestruje obrazy najwyższej jakości, a nowy superszeroki obiektyw 117 ° pozwala uzyskać jeszcze więcej widoku, dzięki czemu można prosto uchwycać jednocześnie panoramiczne widoki, jak i zatłoczone wnętrza. 3-krotny zoom optyczny pozwala na powiększanie odległych obiektów. Możeszwykorzystać obiektywu makro do fotografowania obiektów z bliskiej odległości, zaledwie 4 centymetrów.

48 MPx i dużo więcej.
Możliwości aparatu 48 MPx są ponadto lepsze dzięki podwójnemu układowi NPU i podwójnemu chipowi nienaturalnej inteligencji Kirin 980 ISP.
W tym trybie każdy detal jest rejestrowany szczególnie ostro, choćby w trakcie fotografowania z daleka lub z podwyższonej pozycji.

4-osiowa optyczna stabilizacja obrazu (OIS).
HONOR 20 PRO jest zaopatrzony w 4-osiowy system OIS w głównym aparacie i teleskopową kamerę z obiektywem, która może współpracować z procesorem Kirin 980 w celu kompresji obiektywów w czasie rzeczywistym, ograniczając ruch obiektu. Dzisiaj możesz robić idealne zdjęcia i nagrywać filmy bez rozmycia, choćby w warunkach słabego oświetlenia.

Tryb super nocny. Uchwyć noc.
Tryb nocny głównego aparatu oparty na AIS i 4-osiowym OIS pozwala robić ostre, wyraźne fotografie w słabym świetle, nawet przy niepożądanym ruchu ręki.

Pozwala uchwycić piękno księżyca.
Dzięki 30-krotnemu zoomowi cyfrowemu i wielkiemu, półcalowemu czujnikowi Sony możesz dzisiaj fotografować Księżyc w najkorzystniejszym wydaniu. Co najkorzystniejsze, nie Ci trzeba do tego żadnego uzupełniającego urządzenia, ponieważ możesz po prostu trzymać telefon w rąk w trakcie fotografowania.

Drżące i rozmyte filmy należą już do przeszłości.
Nagrywaj super płynne filmy bez zapotrzebowania wykorzystywania dodatkowego sprzętu stabilizującego. HONOR 20 PRO jest wyekwipowany w elektroniczną stabilizację obrazu (EIS) i OIS, które zapewniają Twoim filmom genialną jakość i stabilność obrazu, nawet w niełatwych warunkach.

Aparat 32 MPx ze nienaturalną inteligencją
Aparat Selfie High Definition 32 MPx inteligentnie łączy cztery piksele w jeden pokaźniejszy piksel, aby uzyskać ostrzejsze i wyraźniejsze fotografie selfie. Zupełnie nowe tryby upiększania i portretowania wykorzystujące sztuczną inteligencję oferując niewielką głębię ostrości i efekt bokeh, zapewniając zachwycające i kreatywne rezultaty.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe