Huawei Nova 5T Ocena produktu:

od 1499,00 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Huawei
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Oferty (11)
Opis produktu

Nie zwalniaj tempa Smartfon nova 5T skierowany jest nad wyraz do użytkowników chcących świadomie funkcjonować w mediach społecznościowych. Wyekwipowany został w cztery tylne aparaty AI. Smartfon eksponuje się wyszukanym, a jednocześnie futurystycznym designem oraz aparatem do selfie 32 MP.

Dzięki algorytmowi AI HDR+ użytkownicy mogą wytwarzać niesamowite zdjęcia portretowe - nawet w słabym świetle. HUAWEI nova 5T jest wyekwipowany we flagowy mikroukład Kirin 980 Huawei, dzięki temu jest jednym z najlepszych telefonów Huawei.

To pierwszy na świecie komercyjny układ SoC 7 nm i pierwszy SoC z rdzeniami opartymi na Cortex-A76. Bądź widoczny i sprawdź więcej Cztery tylne aparaty wspomagane sztuczną inteligencją (AI) nadzwyczajną jakość fotografii i nagrań video.

Oprócz głównego aparatu 48 MP z matrycą ½ cala do dyspozycji masz obiektyw ultraszerokokątny, obiektyw makro, a także obiektyw do pomiaru głębi ostrości, umożliwiający uzyskanie spektakularnego efektu bokeh.

HUAWEI nova 5T to synonim znakomitej fotografii w każdych warunkach. Co więcej, technologie fotograficzne wspierane są poprzez AI, takie jak AI Image Stabilization (AIS), Auto Exposure Lock (AEL) i Auto Focus Lock (AFL).

Łącząc się pozwalają użytkownikom na robienie ostrych i szczegółowych zdjęć. Pokaż swoje naturalne piękno Podkreśl swoją urodę na znakomicie doświetlonych selfie. Aparat 32 MP umieszczony w rogu wyświetlacza wykorzystuje algorytmy AI, by w naturalny sposób zaakcentować Twoje niepowtarzalne walory.

dzięki temu za każdym razem uchwycisz to, co najważniejsze, w najbłyskotliwiejszej odsłonie. Skuteczność na najwyższym poziomie Najnowszy smartfon w portfolio Huawei, nova 5T, zasilany jest poprzez wysokiej klasy procesor Kirin 980 AI.

Co więcej, zaopatrzony jest w 6 GB pamięci RAM. W połączeniu z systemem operacyjnym EMUI 9.1, części te zapewniają płynne wrażenia z użytkowania smartfonu bez opóźnień, porównywalne z modelami wysokiej klasy.

Bateria i ładowanie technika Huawei SuperCharge 22,5W zastosowana w Huawei nova 5T gwarantuje prędkie ładowanie telefonu, którego bateria ma pojemność 3750mAh i umożliwia naładowanie baterii od 0% do 50% w 30 minut.

Dzięki niej użytkownicy mogą posiadać pewność, że ich smartfon nie wyczerpie się nawet w przypadku intensywnego używania. Nieszablonowe wrażenia dla graczy na dodatek, wiodący w branży procesor graficzny zintegrowany z oprogramowaniem zapewniającym szybsze przetwarzanie grafiki (GPU Turbo 3.0) gwarantuje wysokiej jakości wrażenia podczas korzystania z gier przenośnych na pełnym ekranie i zniża opóźnienia, zezwalając na uzyskanie płynniejszej rozgrywki.

Rozwiązanie to pozwala użytkownikom grać w bardziej wymagające graficznie gry, zwiększa średnią liczbę klatek na sekundę do maksymalnego poziomu i wydłuża żywotność baterii przez zmniejszenie zużycia energii SoC o 10%.

aktualnie GPU Turbo 3.0 obsługuje 25 gier, obejmujących większość modnych gier na całym świecie. Awangardowy i lubiany design nieszablonowa faktura Huawei nova 5T i kontrasty oświetleniowe tworzą wielowarstwowy efekt 3D na obudowie smartfona.

Huawei nova 5T ma 6,26-calowy wyświetlacz Huawei Punch FullView i waży zaledwie 174 gramy. Czytnik linii papilarnych zamontowany z boku smartfona polepsza wygodę obsługi urządzenia jedną ręką. EMUI 9.1 - rozszerzona mobilność Huawei nova 5T jest zasilany poprzez EMUI 9.1, który lepszą skuteczność i prędkość systemu operacyjnego smartfona.

w dodatku opracowany przez Huawei zwiększalny system plików tylko do odczytu (EROFS) zwiększa średnią losową prędkość odczytu o 20%. Pomaga także użytkownikom zaoszczędzić miejsce w pamięci systemu, zniżając rozmiar pamięci ROM.

na dodatek może konwertować pliki na pliki tylko do odczytu, co udoskonala bezpieczeństwo urządzenia. EROFS przyspiesza najwyższą prędkość uruchamiania aplikacji i pokaźnie udoskonala czas reakcji systemu. Po współpracy Huawei z najkorzystniejszymi twórcami aplikacji, EMUI 9.1 proponuje zauważalne ulepszenia wykorzystywanych funkcji, jeszcze szybsze ładowanie obrazów i treści multimedialnych daje niezwykłą radość z wykorzystywania Huawei nova 5T.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe