Huawei P Smart Pro Ocena produktu:

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Huawei
  • Kategoria: Telefony komórkowe
  • System operacyjny: Android
  • Czujniki: akcelerometr
  • Komunikacja: WiFi, Bluetooth, LTE, 3G
  • Funkcje: GPS, odtwarzacz MP3
  • Liczba rdzeni: 8
Oferty (15)
Opis produktu

unikatowy design | Potrójny aparat 48 Mpix z AI | produktywność flagowca Smartfon HUAWEI P smart Pro wyposażony jest w potrójny aparat, wspierany przez sztuczną inteligencję. Oznacza to,wyprodukowane nim zdjęcia są ostre i wiernie odwzorowane, a więc godne smartfona z wyższej półki cenowej.

Bezramkowy wyświetlacz Ultra FullView daje możliwość delektowania się wyprodukowanymi fotografiami. Natomiast pamięć 128GB pozwoli na przechowywanie obszernej ilości plików. Ośmiordzeniowy procesor Kirin 710F, a także oprogramowanie EMUI 9.1 gwarantuje stosowne funkcjonowanie smartfona.

Bateria 4000mAh zagwarantuje zaś długą pracę na jednym ładowaniu. Aparat z wyższej półki Smartfon HUAWEI P smart Pro ma potrójny aparat tylny wspomagany poprzez sztuczną inteligencję. Trzy obiektywy: główny o rozdzielczości 48Mpix, ultraszerokokątny - 8Mpix oraz obiektyw do wytwarzania efektu Bokeh o matrycy 2Mpix zapewniają wyjątkowo precyzyjną fotografię.

zdjęcia stworzone tym smartfonem mają perfekcyjną jakość, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Postępowa funkcja slow motion umożliwia nagrywanie plików video z szybkością 480 klatek na sekundę przy zachowaniu wszelkich detali ujęć.

W smartfonie HUAWEI P smart Pro możliwe jest także tworzenie filmów w trybie ultraszerokokątnym do 120 poziomów, a sześciokrotny zoom cyfrowy może przybliżyć niepokaźne lub oddalone przedmioty. To znakomita opcja w sytuacji fotografowania majestatycznej architektury i niezwykłej przyrody.

Nieograniczona widoczność ekran Ultra FullView w smartfonie HUAWEI P smart Pro ma przekątną 6,59 cala. Jest to bezramkowy i jeden z obszerniejszych ekranów na rynku. Nie ma on wcięcia na kamerę, dlategoekran stanowi aż 91% wielkości telefonu.

Pozwala to na jeszcze bardziej wciągające i angażujące doświadczenia z oglądania filmów czy też grania. Na dodatek, autorskie oprogramowanie filtruje przeciążające wzrok niebieskie światło, a specjalna technologia zezwala na dobrą widoczność ekranu nawet przy ostrych promieniach słonecznych.

Dzięki tym funkcjom korzystanie ze smartfona HUAWEI P smart Pro jest jeszcze bardziej wygodne. Doskonałe selfie Dziś, w szczególności dla młodego pokolenia, szczególnie ważna w smartfonie jest przednia kamera.

Ta, którą posiada HUAWEI P smart Pro bez dwóch zdań spełni kryteria najmocniej wymagających sympatyków selfie. Aparat o rozdzielczości 16Mpix wysuwa się w niespełna sekundę. Wsparcie sztucznej inteligencji zezwala na natomiast wykonanie perfekcyjnego selfie choćby w słabym oświetleniu.

Przedni aparat w smartfonie HUAWEI wyposażony jest też w specjalny algorytm, który nadaje naturalny efekt upiększenia. W razie upadku smartfona, bezpieczna i przetestowana funkcja ochrony namierza ruch i samoczynnie chowa wysunięty, przedni obiektyw.

produktywność działania Ośmiordzeniowy procesor Kirin 710F, w który zaopatrzony jest HUAWEI P smart Pro, powiększa skuteczność urządzenia przy jednoczesnym...

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe