LG K40 Ocena produktu:

od 525,00 PLN

oszczędzasz do 34%

 • Producent: LG
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: Android
 • Przekątna wyświetlacza: 5.7 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 1440 x 720
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 32 GB
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy: 16 Mpx
 • Aparat przedni: 8 Mpx
 • Komunikacja: WiFi, NFC
 • Funkcje: dual SIM, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 3000 mAh
 • Obsługa kart pamięci microSD: tak
 • Liczba rdzeni: 8
Oferty (5)
Opis produktu

K40 Główne parametry Smukła i praktyczna konstrukcja Aparat główny 16MP z PDAF Aparat przedni 8MP z fleszem LED Inteligentny aparat AI CAM Kreator animacji przeznaczony przycisk Asystenta Google produkowany dla Twojej wygody wytworne, zakrzywione szkło stanowi stylowe i wyszukane wykończenie smartfona.

Gładki materiał zapewnia pewny chwyt i genialny komfort. Każdy obraz to dzieło Rób olśniewające fotografie wysokiej jakości! Aparat o matrycy aż 16MP z prędkim autofocusem PDAF uchwyci wyraźnie każdy ważny moment.

Rozjaśnij swoje selfie Chcesz zawsze błyszczeć? Nasyć światłem swoje zdjęcie przy pomocy aparatu przedniego 8 MP z fleszem. Rób korzystnie oświetlone zdjęcia choćby w ciemności. Przełącz aparat na tryb portretowy, aby wykonywać ostre selfie z efektownie rozmytym tłem.

nieprzeciętne ustawienia w jednej chwili Wydobądź to, co najkorzystniejsze z każdej sceny. Inteligentny aparat rozpoznaje zawartość kadru i wybiera słuszne parametry dla 8 rozmaitych typów treści, takich jak ludzie, zwierzęta i jedzenie.

Każde ujęcie jest natychmiast ulepszane. Nowe funkcjonalności flesza LED poręczna funkcja Time Helper powiadamia fleszem kiedy aparat wykonuje zdjęcie. Dzięki temu możesz przygotować się do zdjecia.

Flash Jump Cut zezwala na tworzenie fantastycznych GIF-ów, flesz zaświeci się w momentach, w których należy zapozować. Music Flash dopasowuje się do rytmu odtwarzanej w telefonie muzyki. Kliknij, żeby korzystać z funkcji Google Dzięki przyciskowi na bocznej obudowie ekspresowo poprosisz asystenta o wykonanie żądanych czynności w telefonie.

Naciskając go dwa razy uruchomisz wyszukiwarkę obrazów Google Lens. Najwyższej jakości dźwięk za każdym razem i wszędzie Kinowa jakość dźwięku w Twojej kieszeni. Delektuj się najwyższej jakości dźwiękiem w technice DTS:X 3D gdziekolwiek pójdziesz.

Załóż słuchawki i daj się porwać realistycznemu dźwiękowi. Ciesz się możliwościami rozszerzonego ekranu wyświetlacz FullVision HD+ o proporcjach 18:9 pozwala jeszcze lepiej wczuć się w oglądane sceny.

Rozrywka w podróży stała się jeszcze niebanalniejsza. Bezawaryjna moc 8-rdzeniowy procesor to płynne działanie oraz skuteczniejsze zarządzanie pracą baterii. Dzięki funkcji Eco Playback zużycie energii podczas słuchania muzyki czy filmów z You Tube’a jest mniejsze.

Smartfon jest odporniejszy na uderzenia, temperaturę, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia. Wytworzony dla Twojej wygody wysmakowane, odkształcone szkło stanowi stylowe i wyszukane wykończenie smartfona.

Gładki materiał zagwarantuje pewny chwyt i doskonały komfort. Każdy obraz to dzieło Rób oszałamiające zdjęcia wysokiej jakości! Aparat o matrycy aż 16MP z szybkim autofocusem PDAF uchwyci wyraźnie każdy ważny moment.

Rozjaśnij swoje selfie Chcesz za każdym razem błyszczeć? Nasyć światłem swoje zdjęcie za pomocą aparatu przedniego 8 MP z fleszem. Rób korzystnie oświetlone fotografie choćby w ciemności. Przełącz aparat na tryb portretowy, by wykonywać ostre selfie z przepięknie rozmytym tłem.

świetne ustawienia w jednej chwili Wydobądź to, co najkorzystniejsze z każdej sceny. Inteligentny aparat rozpoznaje zawartość kadru i wybiera stosowne atrybuty dla 8 przeróżnych typów treści, takich jak ludzie, zwierzęta i jedzenie.

Każde ujęcie jest natychmiast ulepszane. Świeże funkcjonalności flesza LED praktyczna funkcja Time Helper informuje fleszem kiedy aparat wykonuje zdjęcie. Dzięki czemu możesz przygotować się do zdjecia.

Flash Jump Cut zezwala na tworzenie fantastycznych GIF-ów, flesz zaświeci się w momentach, w których należy zapozować. Music Flash dopasowuje się do rytmu odtwarzanej w telefonie muzyki. Kliknij, aby korzystać z funkcji Google Dzięki przyciskowi na bocznej obudowie prędko poprosisz asystenta o wykonanie żądanych czynności w telefonie.

Naciskając go dwa razy uruchomisz wyszukiwarkę obrazów Google Lens. Najwyższej jakości dźwięk za każdym razem i wszędzie Kinowa jakość dźwięku w Twojej kieszeni. Delektuj się najwyższej jakości dźwiękiem w technologii DTS:X 3D gdziekolwiek pójdziesz.

Załóż słuchawki i daj się porwać realistycznemu dźwiękowi. Ciesz się możliwościami rozszerzonego ekranu wyświetlacz FullVision HD+ o proporcjach 18:9 pozwala jeszcze lepiej wczuć się w oglądane sceny.

Rozrywka w podróży stała się jeszcze ciekawiejsza. Bezawaryjna moc 8-rdzeniowy procesor to płynne działanie i wydajniejsze zarządzanie pracą baterii. Dzięki funkcji Eco Playback zużycie energii w trakcie słuchania muzyki czy filmów z You Tube’a jest mniejsze.

Smartfon jest wytrzymałiejszy na uderzenia, temperaturę, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe